Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Şampiyonlar Ligi'nden men cezası yolda

Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Şampiyonlar Ligi'nden men cezası yolda

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetiminin Fatih Terim'le yaşadığı sıkıntılara Şampiyonlar Ligi tehlikesi eklendi. Borçsuzluk belgesini oyunculara imzalatamayan Sarı-Kırmızılılar'ın Devler Ligi'ne alınmamama ihtimali var. 31 Mayıs'a kadar futbolcuların alacaklarını ödeyip borçsuzluk belgesi alınamazsa Şampiyonlar Ligi'ne katılım tehlikeye düşecek.

31 Mayıs 2021 tarihine kadar futbolcuların tüm alacaklarını vermek zorunda olan Cengiz yönetimi ödemeler sonrasında borçsuzluk belgesi alarak belgeyi UEFA'ya bildirmek zorunda. Belge Şampiyonlar Ligi'ne katılımda en önemli hususlardan bir tanesi. Bazı oyuncular borçsuzluk belgesini imzalarken bazı isimlerin ise belgeyi imzalamayı reddettiği açıklandı.

FEGHOULİ DİRETİYOR

Sözleşme görüşmeleri dondurulan futbolcular belgeyi imzalamak istemezken sürecin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Galatasaray'ın sezon başından beri sorun yaşadığı Feghouli 'borçsuzluk belgesi' imzalamayı reddederek İspanya'ya tatile gitti. Albayrak, Muslera ve Arda bu tip sorunları çözüyordu ama Galatasaray kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da bu sezon kendisini geri plana çekince, yükler Başkan Cengiz'e bindi.

TERİM'İN RESTİ

Albayrak'ın yönetimle sorunlar yaşaması ve kendisini geri çekmesi sonrasında Muslera'nın Fatih Terim'e 'sen yoksan bende yokum' resti üzerine Arda Turan'ın sözleşmesinin son bulması sorunların çözülememesine neden oldu.

Galatasaray'ı bekleyen büyük tehlike! Şampiyonlar Ligi'nden men cezası yolda
  -  Ömer Özarslan
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (4)
HALİL CESMEBASİ: Hadi inşallah))
ÇINAR SARAÇ: Altı üstü bir iki oyuncu diretiyor onların parasını veremeyecek kadar fakir misiniz , yerken iyiydi , zaten şampiyonlar ligine katılsan da elenirsin elemeleri geçemez teknik direktör yok Başkan seçim yapacak sözleşmesi biten oyuncular vs ne Fener ne gs bunlardan birşey bekleme Beşiktaş parayı vurdu kadroya takviye olursa belki yoluna UEFA’dan devam eder üçüncü olup
SERDAR41: sen ver paralarını onların fiyatları kaç lira biliyor musun sen
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title