Galatasaray'da Levent Şahin de görevinden ayrılacak - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Galatasaray'da Levent Şahin de görevinden ayrılacak

Haberler.com - Haberler | Spor

Sezon içerisinde Hasan Şaş'ın istifa etmesi ve sezon sonunda da Ümit Davala'nın görevini bırakacak olmasının ardından Galatasaray'da bir ayrılık daha yaşanacak. Fatih Terim'in bir diğer yardımcısı Levent Şahin de Süper Lig'de bir takım çalıştırma planını hayata geçirmek için sarı-kırmızılı takımdaki görevini bırakacak.

Galatasaray'da antrenörler konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanırken, Teknik Direktör Fatih Terim'in yardımcıları hakkında yeni haberler geliyor.

Son gelişme de, antrenör Levent Şahin... O da Florya'dan ayrılacak. Tecrübeli çalıştırıcının sağ kolu Şahin de Süper Lig'de "birinci adam" olabilmek için sarı-kırmızılı ekibi bırakacak.

HATAYSPOR'A YAKIN

Hasan Şaş'ın istifası sonrası, bu sezon takımı bırakacak olan Ümit Davala'dan sonra Şahin'in de Terim ile yollarını ayıracağı dile getirildi.

Bir süredir teknik direktör olarak Süper Lig'den takım çalıştırma planları yapan Şahin'e, Göztepe, Gaziantep, Alanya ve Hatayspor'dan teklif olduğu ileri sürüldü. Levent Şahin'in Süper Lig'in yeni ekibi Hatayspor'a daha yakın olduğu belirtildi.

Galatasaray'da Levent Şahin de görevinden ayrılacak

AYHAN AKMAN İKNA OLMADI

Fatih Terim'in Selçuk İnan ve Hakan Balta'dan sonra Ayhan Akman'ı getirmeyi düşündüğü belirtildi. Ancak Akman ikna edilemedi.

Sarı-kırmızılılarda ayrıca Necati Ateş'in de gelecek sezon aktif görev alması bekleniyor.

Levent Şahin'in ayrılması durumunda Terim'in birinci yardımcısının kim olacağı da henüz netlik kazanmadı.

(Milliyet)

Galatasaray'da Levent Şahin de görevinden ayrılacak
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (4)
Pars:Vedat inceefe olur.
KING:WES SNEIJDER!!!!
Galata Kuleli:Avrupada hiç bir ülkede bir klüp yoktur ki Avrupa şampiyonu olsun da ondan sonra teknik direktör dahil as oyuncularının tamamı başka klüplere gitsin. 2000 yılında Avrupa şampiyonu Galatasarayı şampiyon olduktan hemen sonra ne güzel tasfiye ettiler. Dünyada başka bir örneği yok bunun. Türkiyede takım şuuru, takım ruhu yok bu çok açık.
500