Galatasaray'dan Dikkat Çeken Paylaşım: Yolu Doğru Olanın Yükü Ağır Olur

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadında Fatih Terim ile bir araya geldi. Galatasaray resmi Twitter hesabı, Cengiz ile Terim'in fotoğrafını, "Yolu doğru olanın yükü ağır olur" sözüyle paylaştı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, futbol takımının teknik direktörü Fatih Terim'le bir araya geldi. Galatasaray Kulübü'nün resmi Twitter hesabından Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim'in bir araya geldiği fotoğraf paylaşılarak, "Yolu doğru olanın yükü ağır olur" yazısı dikkat çekti.

TERİM VE CENGİZ PFDK'YA SEVK EDİLMİŞTİ

Derbinin ardından sportmenliğe aykırı davranışlarından dolayı Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim'in iki defa PFDK'ya sevk edilmesinin ardından Galatasaray sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşım yapıldı.

"YOLU DOĞRU OLANIN YÜKÜ AĞIR OLUR"

Yapılan paylaşımda, "Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yrd. Yusuf Günay, Başkan Yrd. Kaan Kançal, Genel Sekreter İlber Aydemir ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim ile değerlendirmede bulundu" denilirken, fotoğrafın üstüne de "Yolu doğru olanın yükü ağır olur" yazısı yazıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.