Filmlere Konu Olacak Soygun! Aracın Lastiğini Kesip Para Çantasını Çaldılar

Filmlere Konu Olacak Soygun! Aracın Lastiğini Kesip Para Çantasını Çaldılar

Sivas'ta takip ettikleri market aracının lastiğini kesen hırsızlar, şoförün lastiği kontrol etmek için araçtan inmesini fırsat bilip para çantasını çalıp kaçtı.

Sivas'ta bir market zincirine ait aracın tekerleğini patlatan hırsızlar, sürücü kontrol için indiği sırada araçtaki para çantasını çalarak kaçtı.

PARA ÇANTASININ YERİNDE OLMADIĞINI FARK ETTİ

Olay, Atatürk Caddesi'nde saat 10.00 sularında yaşandı. S.K.'nın kullandığı bir market zincirine ait aracın yolda tekerleği patladı. Market şubelerinden toplanan paraların bulunduğu araçtan inen S.K. araca döndüğünde para çantasının yerinde olmadığını fark etti. S.K. polisi arayarak yardım istedi. Konuyla ilgili polis tarafından inceleme başlatıldı.


ARACIN LASTİĞİNİ KESMİŞLER

Soyguncuların aracı takibe alıp lastiği bıçakla kestikleri, durup sürücünün araçtan indiği esnada ise para dolu çantayı alıp kaçtıkları tahmin ediliyor. Çantada 70 bin TL civarında para olduğu tahmin ediliyor.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELEMEYE ALINDI

Bir görgü şahidi, soyguncuların şapkalı ve kapüşonlu oldukları için yüzlerinin görünmediğini, onları aldıkları çanta ile bir araca binip kaçarken gördüğünü ileri sürdü. Polis zanlıların yakalanması için olay yerindeki güvenlik kamerası görüntülerini inceliyor.