FİLİZ AKIN HABERLERİ

Filiz Akın haber, Filiz Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Filiz Akın - 17.7.2018
Yalova'da Nostaljik Sinema Günlerinde Filiz Akın ve Ediz Hun'a Yoğun İlgi
YALOVA Belediyesi'nin bu yıl 3'üncüsünü gerçekleştirdiği 'Nostaljik Yazlık Sinema Günleri'nde, Türk sinemasının efsane isimleri Filiz Akın ve Ediz Hun, Yalovalılarla buluştu.
Filiz Akın - 17.7.2018
Dha Yurt Bülteni 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Sınırda nöbet tutan askerler Yeni asılan PYD flması Telebyad sınır kapısı Akçakale sınır kapısı Nöbetçi kulubesi ve askeri araçlar Haber-Kamera: Hadi KURT - ŞANLIURFA ============================================= HATAY'DAKİ ORMAN YANGINI 8 SAAT SONUNDA KONTROL ALTINA ALINDI Amanos dağlarında çıkan, arazinin dik ve rüzagarın şiddetli olması nedeniyle güçlükle müdaha edilen orman yangını, 8 saatlik söndürme çalışmasının ardından kontrol altına alındı. Havadan ve karadan müdahale edilen yangında yaklaşık 35 hektarlık ormanlık alanın zarar gördüğü bildirildi.   Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürü Muzaffer Ketmen, söndürme çalışmalarında, 3 amfibi uçak, 7 helikopter, 40 arazöz, 20 su tankı, 3 iş makinesinin ve 250 orman işçisi ile 15 teknik elemanın görev aldığını söyledi. Ketmen, yangının bahçe temizliği sonrası yakılan ateşten kaynaklanabileceği üzerinde durduklarını kaydetti. Güçlükle kontrol altına alınan yangında alevlerin yaklaşık 35 hektarlık alana zarar verdiğini aktaran Ketmen, "Büyük ölçüde kontrol altına alındı. Yer yer küçük yangınlar devam ediyor.  Soğutma çalışmaları sabaha kadar devam edecek. Karanlığın çökmesiyle havadan söndürme çalışmalarına ara vermiştik. Sabah saat 06.00 itibarıyle soğutma çalışmalarına havadan da devam edilecek. Yangında can kaybı yaşanmazken bir işçimiz hafif şekilde yaralandıö dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------ Havadan helikopter ile müdahale edilmesi Yangın söndürme uçağı ile yangına müdahale edilmesi Gece iş makinelerinin ile çalışma yapılması Haber: Hüseyin BOZOK - Kamera: HATAY, ============================================== YALOVA'DA NOSTALJİK SİNEMA GÜNLERİNDE FİLİZ AKIN VE EDİZ HUN'A YOĞUN İLGİ YALOVA Belediyesi'nin bu yıl 3'üncüsünü gerçekleştirdiği 'Nostaljik Yazlık Sinema Günleri'nde, Türk sinemasının efsane isimleri Filiz Akın ve Ediz Hun, Yalovalılarla buluştu.
Filiz Akın - 16.7.2018
Yalova'da "3. Nostaljik Yazlık Sinema Günleri" Başladı
YALOVA (AA) - Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen "3. Nostaljik Yazlık Sinema Günleri", "Cambazhane Gülü" filmi ile başladı. Etkinliğe gösterime sunulan filmin başrol oyuncuları Filiz Akın ve Ediz Hun da katıldı.
Filiz Akın - 11.7.2018
Yalova'da "3. Yazlık Sinema Günleri" Başlıyor
"Cambazhane Gülü" filminin başrol oyuncuları Filiz Akın ve Ediz Hun, 16 Temmuz Pazartesi günü Yalovalılar ile bir araya gelecek.
Filiz Akın - 5.7.2018
Terminaldeki Kafede 'Yeşilçam' Rüzgârı
Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde 30 yıldır kafe işleten Faysal Güvendi aralarında Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Orhan Gencebay, Tarık Akan, Filiz Akın, Kemal Sunal gibi Yeşilçam yıldızlarının fotoğraflarını kafenin duvarlarına asarak nostaljik bir ortam oluşturdu.
Filiz Akın - 18.4.2018
Kadınlar Kurdu, Çocuklar Kullanacak
İZMİR'de, evli ve 3 çocuk annesi Filiz Akın'ın 2 yıl önce sosyal medya üzerinden kurduğu 'Kadınsal Hareketler Bunlar' grubu, Balçova ilçesindeki Başöğretmen Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu'na kütüphane kurdu.
Filiz Akın - 18.4.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü --------------------- yemek dolu seyyar araba -Öğrencilerin yiyecekleri dağıtması -Çocukların teşekkür etmesi -Güçlü İyilik Hareketi'nin Genel Koordinatörü Ravzanur Eker ile röp (Süre: 3.13 Dk. 353 MB) Haber-Kamera: Turgay İPEK / ERZURUM, ============================================ Kadınlar kurdu, çocuklar kullanacak Sosyal medya üzerinde kurulduktan sonra bir gönüllü ordusu haline gelen 'Kadınsal Hareketler Bunlar' grubu, İzmir'in Balçova ilçesindeki Başöğretmen Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu'na kütüphane kurdu. Türkiye'deki ilk online kermeste satış yapan üyelerin bağışlarıyla hazırlanan kütüphane, çocukların katılımıyla açıldı. İzmir'de yaşayan evli ve 3 çocuk annesi 40 yaşında Filiz Akın'ın Mayıs 2016'da kurduğu 'Kadınsal Hareketler Bunlar' grubu, birçok yardım faaliyetinden sonra bir okula kütüphane kurdu.
Filiz Akın - 18.4.2018
Kadınlar Kurdu, Çocuklar Kullanacak
İZMİR'de, evli ve 3 çocuk annesi Filiz Akın'ın 2 yıl önce sosyal medya üzerinden kurduğu 'Kadınsal Hareketler Bunlar' grubu, Balçova ilçesindeki Başöğretmen Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu'na kütüphane kurdu.
Filiz Akın - 17.4.2018
Dünya Standartlarını Yakaladığımız Biz Sinemamız Var"
Ünlü Yeşilçam oyuncusu Filiz Akın, "Bugünün sinemasını muhteşem buluyorum.
Filiz Akın - 11.3.2018
Koçyiğit: Tarihi Dizide Kadın Yöneticiyi Canlandırmak İsterim
Fatma Girik, Filiz Akın, Türkan Şoray ile birlikte Yeşilcam'ın 4 yapraklı yoncasından biri olan Hülya Koçyiğit, bir alışveriş merkezinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinliğe katılmak için sunucu Özlem Yıldız ile birlikte Kahramanmaraş'a geldi.
Filiz Akın - 11.3.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü Dökümü -------------------------- HD Harita üzerinde arama yerlerine bakılması Vatandaşların arama çalışmaları Jandarma arama kurtarma köpekleri detay Araç üzerindeki jandarma yazısı detay Jandarma araçlarının başka bir alana gelişleri Portakal bahçelerinin içinde arama çalışması detayları Vatandaşın 20 kişi aradık bölgeyi yok demesi Ormanlık alandaki arama çalışması 194 MB /// 01.43ö HABER- KAMERA: Levent YENİGÜN/KEMER, ========================================== (ÖZEL) 3) KOÇYİĞİT: TARİHİ DİZİDE KADIN YÖNETİCİYİ CANLANDIRMAK İSTERİM YEŞİLÇAM'ın '4 yapraklı yoncası' olarak anılan ünlülerden biri olan Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, günümüzde tarihi diziler yapılmaya başlandığını ve teklif gelmesi durumunda bu dizilerde rol alabileceğini belirterek, "Tarihteki bir kadın yöneticiyi canlandırmak isterim" dedi.  Fatma Girik, Filiz Akın, Türkan Şoray ile birlikte Yeşilcam'ın 4 yapraklı yoncasından biri olan Hülya Koçyiğit, bir alışveriş merkezinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinliğe katılmak için sunucu Özlem Yıldız ile birlikte Kahramanmaraş'a geldi.
Filiz Akın - 11.3.2018
Koçyiğit: Tarihi Dizide Kadın Yöneticiyi Canlandırmak İsterim
Fatma Girik, Filiz Akın, Türkan Şoray ile birlikte Yeşilcam'ın 4 yapraklı yoncasından biri olan Hülya Koçyiğit, bir alışveriş merkezinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinliğe katılmak için sunucu Özlem Yıldız ile birlikte Kahramanmaraş'a geldi.
Filiz Akın - 19.2.2018
Gönüllülerden Kan Bağışı
'YOĞUN KATILIM SAĞLANDI' ?Kadınsal Hareketler Bunlar Platformu Başkanı Filiz Akın ise katılımın, beklediklerinin üzerinde olduğunu belirterek, "Koltuklar doldu, boşaldı.
Filiz Akın - 5.1.2018
Münir Özkul'un Vefatı
Sanatçı Fatma Girik de üzüntüsünü şu ifadelerle aktardı: "Münir Özkul'u tanımayan, bilmeyen yoktur. Ben 60 senelik sinema hayatımda Münir Özkul'la çok filmde oynayamadım. Fakat sinemada çok birlikte olamamak demek, üzüntümü asla azaltmıyor. Onunla az da olsa beraber olmanın mutluluğunu hep yaşadım. Böyle bir yıldızın, sanatçının sinema camiasından kayıp gitmesine çok üzüldüm. Başımız sağ olsun." "Tatlı Dillim" ve "Yuvasız Kuşlar" filmlerinde Özkul ile birlikte oynayan Filiz Akın da şunları söyledi: "Özkul'un vefatıyla bir dönemin kapandığını kaydederek, "Bir efsane, ustaların ustası Mahmut Hoca'mız yok artık.
Filiz Akın - 5.1.2018
Emel Sayın ve Filiz Akın'dan Duygusal Münir Özkul Paylaşımı
Yeşilçam’ın usta ismi Münir Özkul’un vefatının ardından ünlü sanatçı Emel Sayın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzüntüsünü dile getirdi.
Filiz Akın - 20.12.2017
Nostaljik Eşyaları 20 Metrekarelik Çay Ocağında Sergiliyor
Kayseri'de yaşayan 37 yaşındaki Atilla Yıldız, Kemal Sunal'dan Türkan Şoray'a, Erol Taş'tan Filiz Akın'a birçok Yeşilçam efsanesinin fotoğrafı ile geçmişten bugüne kullanılan eski tarım ve ev gereçleri, televizyon, radyo, kamera, fotoğraf makinesi, plak ve film kaseti gibi birçok eşyayı...
Filiz Akın - 1.9.2017
Dha Yurt Bülteni-13
ŞANLIURFA/DHA ===================================================== 2)VARTO KAYMAKAMI'NDAN ŞEHİT AİLELERİNE KURBANLIK KOÇ MUŞ'un Varto ilçesi Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, 2 şehit ailesini ziyaret ederek kurbanlık koç hediye etti. Kaymakam Mehmet Nuri Çetin beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İsmail Terzi ile birlikte ilk olarak Diyarbakır Sur'da şehit olan Uzman Çavuş Serdar Akın'ın Beşikkaya köyünde oturan ailesini ziyaret etti. Şehidin annesi Fikriye Akın'ın bayramını kutlayan Nuri Çetin, aileye kurbanlık koç hediye etti. Fikriye Akın'a yaptırılan evin bir eksiğinin olup olmadığını öğrenen Kaymakam Çetin, eksikliklerin giderilmesi için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Ataç'a talimat verdi.  Kaymakam ve komutana teşekkür eden Filiz Akın, "Kaymakam beyin bize sunmuş olduğu katkılarından ve verdiği kurbandan dolayı kendisine teşekkür ederim" dedi.
Filiz Akın - 26.6.2017
11 Yılda Bin Ünlüyle Fotoğraf Çektirdi
Yılmaz, Cüneyt Arkın, Türkan Şoray, Filiz Akın, Ediz Hun, Ayşen Gruda, Oya Aydoğan, Sümer Tilmaç ve Serdar Gökhan'ın da aralarında yer aldığı sanatçıların yanı sıra spor camiasından birçok ünlüyle fotoğraf çektirdi.
Filiz Akın - 12.6.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali"
Yeşilçam şarkılarının sesi Belkıs Özener Müzik hayatına 16 yaşındayken Tepebaşı'nda ilk defa sahneye çıkarak başlayan Belkıs Özener, Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Fatma Girik'in yanı sıra Yeşilçam filmlerinde şarkılar seslendirdi.
Filiz Akın - 9.6.2017
Yeşilçam'ın Ünlülerini Fotoğraf Albümününde Yaşatıyor
Bölükbaşı, fotoğraf çektirdiği ünlüler arasında, Erol Taş, Kadir Savun, Bahar Öztan, Ragıp Yılmaz Atadeniz, Balamir Yavuz Karakaş, Altan Akışık, Eşref Kolçak, Mahmut Cevher, Tarık Akan, Kadir İnanır, Filiz Akın, Türkan Şoray, Cüneyt Akın gibi çok sayıda kişinin yer aldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Filiz Akın Haberleri | Filiz Akın Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Filiz Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Filiz Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Filiz Akın'a Nürnberg'de 'Ömür Boyu Onur Ödülü'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 15:56:32. #1.15#
title