Fenerbahçeli yönetici gündeme oturan "Cincon" sözüne açıklık getirdi: Dilim sürçtü - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Fenerbahçeli yönetici gündeme oturan "Cincon" sözüne açıklık getirdi: Dilim sürçtü

Haberler.com - Haberler | Spor

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Erol Bilecik'in, Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nı 7-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından soyunma odasında Fenerbahçeli futbolculara yaptığı konuşma gündeme oturdu. Bilecik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Maç sonunda soyunma odasındaki aile içi konuşmam sırasında yaşanan dil sürçmesiyle oluşan talihsiz durumun, rakibimize karşı herhangi bir maksatla yapılmadığını ifade etmek isterim." dedi.

Fenerbahçe'de yönetici Erol Bilecik karşılaşmanın ardından soyunma odasında Fenerbahçeli futbolculara yaptığı konuşmada, "Müthiş bir oyun oldu. Bizi gururlandırdınız. İşin güzel tarafı biz Galatasaray'a cincona 6 Kasım'da 6 tane atmıştık, siz 7 Aralık'ta 7 tane attınız." ifadelerini kullandı. Bu sözleri tepki çeken Bilecik, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Erol Bilecik'in yaptığı açıklama şöyle:

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK İKİ KULÜBÜ OLARAK ORTAYA ÇOK ÖNEMLİ BİR DURUŞ KOYDUK"

"Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte değerli rakibimizin nazik ev sahipliğinde, Türkiye'nin en büyük iki kulübü olarak ortaya çok önemli bir duruş koyduk. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Galatasaray Spor ve camiasına, başta Sn. Başkan Burak Elmas olmak üzere teşekkürlerimizi sunarız. Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte değerli rakibimizin nazik ev sahipliğinde, Türkiye'nin en büyük iki kulübü olarak ortaya çok önemli bir duruş koyduk. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Galatasaray Spor ve camiasına, başta Sn. Başkan Burak Elmas olmak üzere teşekkürlerimizi sunarız.

"RAKİBİMİZE KARŞI HERHANGİ BİR MAKSATLA YAPMADIM"

Ayrıca maç sonunda soyunma odasındaki aile içi konuşmam sırasında yaşanan dil sürçmesiyle oluşan talihsiz durumun, rakibimize karşı herhangi bir maksatla yapılmadığını ifade etmek isterim. Bu konunun, maçın öneminin üzerine geçmesi sebebiyle duyduğum samimi üzüntüyü başta Galatasaray Spor Kulübü ve tüm kamuoyu ile paylaşıyorum.

Haberler.com - Spor Haberleri

Fenerbahce Kulübu, Erol Bilecik, Galatasaray, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (2)
sadece kadir:birde çıkarlar kendilerini böyle efendi kıymetli gösterirler. sen kadına şiddete bir farkındalık adı altında maç sonrası böyle konuşuyorsun.. ayıp ayıp. dili sürtçmüş hee canım hee Cevap Yaz 13 10 Yayından Kaldır
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Yanlış bir şey yok cincon yalan mı? Cevap Yaz 23 12 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title