Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den, Ali Koç'a "sicil" göndermesi

Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den, Ali Koç'a "sicil" göndermesi

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Ali Koç'un aylar önce tecrübeli teknik adam için 'Sicili bozuk' açıklamasına yaptığı paylaşımla göndermede bulundu.

Kadıköy'de 21 yıl sonra gelenek değişti. 1999'dan beri rakibini deplasmanda yenemeyen Galatasaray şeytanın bacağını kırdı ve maçtan 3-1 galip ayrıldı. Kruse, Fenerbahçe'yi öne geçirse de; Sarı Kırmızılılar Ryan Donk, Falcao ve Onyekuru'nun golleriyle sonuca gitti.

"SİCİLİN PARAYLA, NÜFUSLA, REKLAMLA DOLDURULAMADIĞI YERDEYİZ"

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Sicilin parayla, nüfuzla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz" ifadelerini kullanarak Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a göndermede bulundu.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

Hatırlanacağı gibi Ali Koç, aylar yönce Fatih Terim'i hedef alarak yaptığı açıklamada "Futbolculuk ve hocalık döneminde onun kadar ceza alan birisi yok. Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir" ifadelerini kullanmıştı.

FATİH TERİM: DEĞERSE CEVAP VERİRİZ

Fatih Terim ise Ali Koç'a verdiği yanıtla "Vallahi Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonunda, burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım isterseniz. Sicilin, micilin, nüfuzla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz çünkü. Kimin ne dediğine dönünce bakacağız, değerse, cevabını veririz." demişti.

##12947447##

##12948299##

##12948225##

##12947851##

##12947842##

##12947679##

##12947570##

##12948580##

Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den, Ali Koç'a 'sicil' göndermesi
Haber Yorumları (50)
SILLA HAKAN: Bu terim''in neyi var Allah aşkına, bu adamı bizim medya adam yaptı. . Boş adamm boşş. .
MÜŞAVİR: ALİ KOÇ SANA BÜYÜK GELİR KIZIM. KENDİNE GÖRE BUL
ZAVALLI GS -: sicili bozuk terim. . . . futbolun yüzkarası . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title