Ercan Taner, beIN Sports'a Döndüğünü Açıkladı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ercan Taner, beIN Sports'a Döndüğünü Açıkladı

Haberler.com - Haberler | Spor

Ünlü spiker Ercan Taner, "Eve dönüyorum. Pazartesi, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde görüşmek üzere." diyerek beIN Sports'a döndüğünü açıkladı.

Ünlü spiker Ercan Taner, Beın Sports'a döndüğünü açıkladı. Taner Twitter hesabından, "Eve dönüyorum... Sporseverlerle tekrar BeIN SPORTS ekranlarında buluşuyoruz. Pazartesi, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde görüşmek üzere... Gördüğüm lüzum üzerine..." paylaşımında bulundu.

"EVİNE HOŞ GELDİN"

BeIN Sports Türkiye hesabı da Ercan Taner'in paylaşımına, "Evine hoş geldin" diyerek cevap verdi.

Ercan Taner, beIN Sports'a Döndüğünü Açıkladı

Ercan Taner, beIN Sports'a Döndüğünü Açıkladı
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (20)
52/1Afyonlu:durun bakalım fırıldak gibi dönüyor tipsiz???bırakın dönsün kadınlar gibi kendini büyükbirşey sanıyor keriz???
Marko Paşa:Yeniler bilmez. Eskiden maçları Orhan Ayhan, Halit Kıvanç, Ümit Aktan, Doğan Yıldız, Murat Ünlü ve İlker Yasin gibi Türkçeyi iyi konuşan tane tane anlatan, bilgili, kültürlü spikerler anlatırdı. Bu Ercan Taner gibi maç anlatanlar gereksiz laf kalanalğı yapıp Tütkçeyi de yanlış kullanıyorlar. Mesela top ağlara gidince gol oldu sayın seyirciler demenin anlamı yok. Yeniler gevezelik ve laf kalabalığı yapıp milleti gaza getirmeye çalışıyor.
Nnaaber:kasap et derdinde koyun can derdinde. inşallah bu akşam kötü anılarla tarihe geçmeyiz. ersun yanala hiç güvenmiyorum. daha sezon başında aykut kocamanın gönderilmesiyle ali koçtan hiç beklemeyeceğim büyük bir hata yapıldı ve hatalar üst üste geliyor. yani benim aklım almıyor koç gibi adam nasıl böyle hatalar yapar. başkanlık seçiminde yaptığı konuşma çok umut vericiydi halbusem. çok üzgünüm bu konuda. bu iş nereye varacak çok endişeliyim
500
title