El İttihad, Domagoj Vida İçin 10 Milyon Euro Önerdi, Beşiktaş ise 15 Milyon Euro İstiyor

Slaven Bilic'in takımı El İttihad, Beşiktaş'ın Hırvat yıldızı Domagoj Vida için 10 milyon euro önerdi. Beşiktaş ise 15 milyon eurodan aşağıya satmaya yanaşmıyor.

Dünya Kupasında gösterdiği performansın ardından alıcıların sıraya girdiği Vida'ya son teklif Bilic'ten geldi. Suudi Arabistan'ın El İttihad takımını çalıştıran Beşiktaş'ın eski teknik patronu Domagoj Vida'yı almak isteyince Suudiler 10 milyon euroluk bir teklifte bulundu. Beşiktaş yönetimi ise buna sıcak bakmıyor. Siyah-beyazlıların istediği fiyatın ise 15 milyon euro olduğu belirtiliyor.

VİDA SICAK BAKMIYOR

Suudiler, Kartal'ın istediği fiyatı verse de Vida'nın hassasiyetleri var. Hırvatistan Milli Takımında harika bir dönem geçiren tecrübeli oyuncu, Arabistan'da değil, Avrupa'da kalmak istiyor. 29 yaşındaki Vida'ya önerilecek ücret de kararının netleşmesinde etkili olacak. Beşiktaş bu yüzden İngiltere'den teklif bekleyecek.

(Akşam)

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.