Gurur günü! TOGG ABD'de görücüye çıktı, CEO Mehmet Gürcan Karakaş gözyaşlarına boğuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Gurur günü! TOGG ABD'de görücüye çıktı, CEO Mehmet Gürcan Karakaş gözyaşlarına boğuldu

Haberler.com - Gözde Nur Bayar - Ekonomi
 - Güncelleme:

Yerli otomobil TOGG, dünyanın en büyük teknoloji fuarında görücüye çıktı. ABD'de düzenlenen CES fuarında TOGG CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş başarılı bir sunum gerçekleştirdi. Karakaş'ı gözyaşları ise geceye damga vurdu. Duygulu anlar yaşayan Karakaş "Çok heyecanlıyız 3 sene önce burayı ziyaret ettiğimizde 'Buraya gelmeliyiz' demiştim, geldik. Oyunun içinde bir oyuncu olduğumuzu söylemeye geldik." dedi.

Abd'nin Las Vegas şehrinde 5-7 Ocak tarihleri arasında düzenlenen CES'e vizyon otomobiliyle katılan Togg, yeniliklerini ve ilklerini bir basın toplantısıyla dünya kamuoyuna duyurdu.

Basın toplantısında konuşan TOGG CEO'su Mehmet Gürcan Karakaş, klasik bir otomobil şirketi olmadıklarını belirterek, "Kendimizi bir teknoloji şirket olarak tanımlıyoruz. O nedenle teknolojideki en son yeniliklerin ve ilklerin buluşma noktası olan CES'teyiz" dedi.

Gurur günü! TOGG, ABD'de görücüye çıktı, CEO Mehmet Gürcan Karakaş gözyaşlarına boğuldu

"BURAYA GELMELİYİZ DEMİŞTİM VE GELDİK"

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un yeni Sedan modelinin tanıtıldığı fuarda Karakaş yaptığı sunum sonrası duygularını ifade ederken gözyaşlarını tutamadı. Karakaş, "Çok heyecanlıyız 3 sene önce burayı ziyaret ettiğimizde 'Buraya gelmeliyiz' demiştim, geldik. Bakın burada 700 kişi var, 700 kişi gece gündüz çalışıyor. Yapıyoruz ve daha iyisini yapacağız. Oyunun içinde bir oyuncu olduğumuzu söylemek için geldik ve oyunun içerisine dahil olduk, hızla da ilerliyoruz." ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Ekonomi

TOGG ABD Ekonomi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

Burak Can:

Yazılım kimin? Organize kimin? Sermaye kimin? Numuneler başka bir yerde yapıldığı için bu Proje Türk projesi olmaktan çıkıyor mu yani? Gülünç durumdasınız! Renault, Renault Kangoo'yu Daimler için bir Mercedes Citan adı altında üretiyor! Renault ve Daimler, Renault Twingo ve Smart Forfour'u Twingo platformunda ortaklaşa geliştirdi. Daimler, Infiniti Q30'un yapımı için A-Serisine platform sağlıyor! Sorsan Mercedes Alman, Renault Fransız, Nissan Japon!

zeliha:

Duygulanıyorsa gerçekten vatana hizmet eden vatan evladıdır. Başarıya odaklı demektir. Allah yardımcıları olsun. Hepimiz için çalışıyorlar hepimize faydası olacak.

Doğuş:

Benim anlamadığım ortada üreten fabrika inşaat durumunda ama araba tanıtılıyor. Bir tan e ülke beğendi 10 bin sipariş verdi.ne diyeceksiniz onlara. Hedef 2023 mü

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title