Haberler

Yarım asırlık süt markasının fabrikası icradan satışa çıktı

Güncelleme:

Türkiye'nin yarım asırlık markası Kay Süt konkordato talep etti. Şirketin Balıkesir'de bulunan fabrikası icradan satışa çıkarıldı. Fabrika için 668 milyon liralık bir bedel belirlendi.

1970'li yılların başında kurulan Türkiye'nin önde gelen süt markalarından Kay Süt, konkordato talep etti. Markanın Balıkesir'de bulunan fabrikası icradan satışa çıkarıldı.

MARKA EL DEĞİŞTİRİNCE İŞLER KÖTÜ GİTTİ

Kemal Ayhan'ın kurucusu olduğu markanın, Ayhan'ın vefatından sonra Yıldızlar SSS Holding'e geçmesiyle olumsuz bir maddi tablo ortaya çıktı. Halktv'nin haberine göre Balıkesir Altıeylül'de bulunan fabrikanın satışı, alacaklı durumda olan Garanti Bankası tarafından istendi.

668 MİLYON LİRALIK BEDEL BELİRLENDİ

Mar Tüketim Maddeleri A.Ş.'ye ait görünen Kay Süt fabrikası, Balıkesir 4. İcra Müdürlüğü'nün satış dosyasına göre 34 bin 432 metrekare alan üzerine kurulu bulunuyor. Fabrika için 668 milyon TL bedel belirlenirken satış ihalesinin tarihi de 16 Temmuz Salı günü olarak kararlaştırıldı.

Haberler.com / Selahattin Demirel - Ekonomi

Balıkesir Türkiye İş Dünyası Finans Ekonomi Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500

Yorumlar (5)

Hasan Turk:

Farkindasiniz dimi firmalar bir bir kapaniyor. Sonumuz gelsinde ummet rahat bir nefes alsin dava tamamlandi diye.

104
36
yanıtYanıtla
Murat Kılıç:

Açılan firmaları ne yapacaksın. Bu nasıl mantık. Ülkede zor durumda olan küçük esnaf, asgari ücretliler ve emekliler. Bunları konuş. Çoğu firma daha zengin oldu onları dert etme

yanıt52
yanıt78
Koray dinç:

İflas eden edene kapatan kapatana, nereye gidiyoruz? Dışa bağımlı olmak için üreten ülke olmamak için bütün herşey yapılıyor.

94
24
yanıtYanıtla
Gento Tarım:

Sıra kimde ülkenin altı boşaldı devasa fabrikalar batıyor faizler yüzde 60-70 gelde bu islerle iş yap işçi çalıştır bankaların faizlerini çıkar üstünede masrafları çıkar fabrikayı ayakta tut iş yap vayki vay halimize

32
6
yanıtYanıtla
Ali Teke:

Murat kılıç a haberin Balıkesir muhabirisin galiba !!! Sana göre ülke G3 te ama bu ülkenin insanları ama görmüyor dimi …..

9
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title