Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşi - Haberler
Haberi Paylaş

Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşi

Haberler.com - Haberler | Gündem
Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşi

İş adamı Dikran Masis, koronavirüs nedeniyle bin 447 kiracısından kira almayacağını belirterek gündem oldu. Ermeni asıllı Masis, ünlü emakçılar arasında yer alıyor. Dikran Masis eşi kim? Dikran Masis serveti merak ediliyor. Dikran Masis hayatı haberimizde.

Dikran Masis, dört defa evlendi ve son evliliğini de kendinden 35 yaş küçük Yasemin Öztürk ile yaptı. 2009 yılında evlenen Masis, bir dönem Nükhet Duru ile de evli kaldı ve bu evlilikten Cem adında oğlu oldu. Emlak zengini sayılabilecek Masis, müzayede denildiğinde akla gelen ilk isimlerdendir.

DİKRAN MASİS KİMDİR?

Ermeni asıllı iş adamı Masis, 1946 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eskidji Müzayede Şirketi'nin sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşiDikran Masis ve Eşi

Dikran Masis, bugüne kadar dört evliik gerçekleştirdi ve son evliliğini de kendisinden 35 yaş küçük olan iç mimar Yasemin Öztürk ile yaptı. Eşi için her yıl düzenlediği doğum günü partileri magazin gündemine damga vuruyor. Ayrıca Yasemin Öztürk ile sık sık Fransa St. Tropez'e gidiyor. Masis daha önce ünlü sanatçı Nükhet Duru ile nikah masasına oturmuştu ve bu evlilikten Cem adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Babasının vefatının ardından kalan miras ile işlerini büyüttü.

Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşi

Dikran Masis kimdir? Dikran Masis nereli, kaç yaşında? Dikran Masis eşi

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (37)
Mustafa:Bu adam Ermen, ya bizim insanımız..!
Ferhat borazan:Tesekkür ederim. Keşke imkanı olan herkez böyle iyilik yapabilse.
Adil öz.:Slm.beyler ve bayanlar.almanyadan allah razi olsun bu Insanlardan Veren el alan elden daha hayirlidir allah veren Ellerden eylesin.allah daha cok versin zatende veriyor. Osmanli zamaninda tarihde cok ermeni patisahlar hizmet Etmistir.mimar sinanda ermenidir.allah senden razi olsun Dikran abicigim sizlerin sayilarini allah cok eylesin.slm Dostlar.
500
title