Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nden İsmail Gümüşdere'ye Teşekkür Plaketi

Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nden İsmail Gümüşdere'ye Teşekkür Plaketi

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Yibitaj Lafarge Çorum Çimento Fabrikası'nın Eski ve Yeni Genel Müdürlerini Ziyaret Ederek Arslan Çimento Fabrikası Genel Müdürlüğü Görevine Atanan İsmail Gümüşdere'ye Teşekkür Plaketi Verdi.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nden İsmail Gümüşdere'ye Teşekkür Plaketi

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Yibitaj Lafarge Çorum Çimento Fabrikası'nın eski ve yeni Genel Müdürlerini ziyaret ederek Arslan Çimento Fabrikası Genel Müdürlüğü görevine atanan İsmail Gümüşdere'ye teşekkür plaketi verdi.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerinin ziyaretinde konuşan eski Genel Müdür Melih Aksoyoğlu, Yibitaj Lafarge Çorum Çimento Fabrikası'nda daha önce görev yaptığını söyledi. Çorum'un tanıdığı, sevdiği bir kent olduğunu belirten Aksoyoğlu, "İsmail Bey çıtayı yükseltti. Biz de kaldığımız yerden bu çıtayı daha yükseğe çıkarmak için çalışacağız. Belli performansı yakalayarak şirket ve Çorum bazında sistemi sürdüreceğiz. Şirket kültürü ve kurumsallaşma açısından elimizden gelen gayreti ortaya koyup hep birlikte olacağız" diye konuştu.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen, Çorum Çimento Fabrikası'nın şehrin sanayisine lokomotif olduğunu söyledi. Yibitaj Lafarge'de görev yapan deneyimli idarecilerin birikimlerini yerel sanayiye aktarmasının önemine de dikkat çeken Erzen, bu çerçevede Genel Müdür İsmail Gümüşdere'nin gerek Gazeteciler Cemiyeti ve gerekse yerel basına gösterdiği katkılara teşekkür etti. Erzen, Çorum basını adına Gümüşdere'ye yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Yibitaj Lafarge Arslan Çimento Fabrikası Genel Müdürlüğü görevine atanan İsmail Gümüşdere ise, faaliyetlerini her fırsatta Çorum kamuoyuna duyuran yerel basına teşekkür etti. Yibitaj Lafarge Çorum Çimento Fabrikası'nın iş güvenliği konusunda dünya ikincisi olduğunu, ayrıca kapsamlı çevre yatırımları yaptıklarını hatırlatan Gümüşdere, fabrikanın bu faaliyetlerinin yerel basın tarafından kamuoyuna duyurulduğunu kaydetti.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen de, yerel basının Çorum'da ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmelerin yanısıra kişisel başarıları her zaman ön plana çıkararak işlemeye çalıştığını sözlerine ekledi.

(BÖ-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA