Bursasporlu Futbolcu Serdar Aziz, Penaltı Tartışmalarıyla İlgili Konuştu

Bursaspor'un genç savunma oyuncusu Serdar Aziz, Fenerbahçe karşılaşmasında tartışmalara neden olan pozisyonu değerlendirdi.

Bursasporlu Futbolcu Serdar Aziz, Penaltı Tartışmalarıyla İlgili Konuştu

Bursaspor'un genç savunma oyuncusu Serdar Aziz, Fenerbahçe karşılaşmasında tartışmalara neden olan pozisyonu değerlendirdi. Serdar, "Semih böyle şeyleri kovalıyor" dedi.

Fenerbahçe karşılaşmasında Semih Şentürk ile girdiği pozisyon, penaltı tartışmalarına neden olan Bursaspor'un genç savunma oyuncusu Serdar Aziz kulübün resmi televizyonu BursasporTV'de önemli açıklamalarda bulundu. En iyi hakem olarak kabul edilen Markus Merk'in bile pozisyona penaltı demediğini ifade eden genç oyuncu,"Semih beni çekti. Ani dönüş yaptı. Bana sarılarak yaptı. Benim de dönmem için elimi koymam gerekiyordu. Semih'i biliyoruz. Böyle şeyleri kovalıyor. O da kendisini atmaya hazırdı. Daha sonra Lugano ile konuşmamız oldu. Ona. 'Sen hep yapıyorsun vermiyorlar, buna da vermesinler' dedim. O da güldü" diye konuştu.

ÇOK ÇALIŞIYORUM

Bursaspor'da beklentilere cevap vermek için çok çalıştığını ifade eden Serdar, "Altyapıda öyle çalışıyordum. Beni Samet Hoca çıkardı. Ama benim için en önemli teknik adam Ertuğrul Sağlam. Bana güvendi, şanslar verdi. Ben de hocamızın güvenini boşa çıkartmak istemiyorum. Yüzde yüzle oynamaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

BENİM İÇİN MAÇ 1 GÜN ÖNCE BAŞLIYOR

Her maça 1 gün önceden konsantre olduğunu belirten genç savunma oyuncusu,"Benim için maç 1 gün önceden başlıyor. Konsantre olmam gerekiyor. Genç bir oyuncuyum. 40 bin 50 bin kişiye karşı oynuyorsunuz. Maç saatine kadar her şeye kendimi kapatıyorum" dedi.