Bursa Oto Show'da Toyota Rüzgarı Esecek

Bursa Oto Show'da Toyota Rüzgarı Esecek

Bursa Oto Show'da Toyota Rüzgarı Esecek
OtomobilGazetesi.com - Haberler | Otomobil

Toyota, 11-17 Nisan 2011 tarihleri arasında düzenlenecek 7. Bursa Oto Show’da binek otomobilden arazi aracına sekiz modeli ile yer alacak.

Farklı müşteri beklentilerine uygun çözümler üreten Toyota, Bursa Oto Show'da sekiz farklı modeliyle gövde gösterisine hazırlanıyor.

"Hızlı, Cesur ve Asi" kimliği ile Toyota Auris

C-Hatchback segmentinde Toyota Auris, geniş iç mekân, rahatlık, pratik kullanım ve güvenilirlik özellikleriyle genç aileler için ideal bir otomobil olarak göze çarpıyor. Kullanıcılarının ihtiyaç ve önerileri göz önüne alınarak tasarlanan Auris, fonksiyonel ihtiyaçlara cevap verirken, stil sahibi yeni kitleleri de hedefliyor. Sportif görünümü ve dinamik sürüş özellikleriyle Auris, Toyota enerjisini genç sürücülerle yollara taşıyor.

Hem ekonomik hem güçlü "RAV 4"

Kompakt SUV segmentinin yaratıcısı Toyota, boyutlarıyla rahat kullanım olanağı sunan ve kıvrak sürüş özellikleriyle kent yaşamının kalabalığını eğlenceye dönüştüren RAV4 ile sınıfındaki yerini güçlendirmeye devam ediyor. Toyota RAV4, ön tasarımı, farları ve tampon yapısıyla güçlü ve dayanıklı arazi aracı kimliğini pekiştirirken, krom radyatör ızgarası, farları, sis lambaları, motor kaputu ve tamponuyla lüks ve gösterişli bir görünüm de ortaya koyuyor.

Çevreci otomobilin öncüsü "Prius"

Üstün çevreci teknolojileri tüketicilerle buluşturan Toyota, dünyanın en favori hibrid otomobili Prius ile fuardaki yerini alıyor. Benzinli ve elektrik motorun bir arada kullanıldığı Prius, beş kişiyi ve beraberindeki eşyaları taşıyacak kadar geniş bir yaşam ve yükleme alanı sunuyor.

Toyota, Bursa Oto Show'da; yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan Optimal Drive teknolojisine sahip küçük sınıfın en tutumlu araçlarından Toyota Yaris, dünyada en çok tercih edilen otomobil Corolla, modern tasarımı ve prestijli duruşuyla Avensis, ailelerin öncelikli tercihi Verso ve üstün sürüş konforuyla eşsiz arazi performansını aynı potada eriten Land Cruiser Prado'yu da sergileyecek.

Kaynak: OtomobilGazetesi.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title