Boyner Sports Torıum Mağazası Açıldı!

Boyner Sports Torıum Mağazası Açıldı!

İstanbul'da Yepyeni Bir Boyner Sports Mağazası Boyner Sports Toruım Mağazası Açıldı

Boyner Sports Torıum Mağazası Açıldı!

Departmanlı mağazacılığın öncü ismi Boyner Büyük Mağazacılık, yepyeni lokasyonlarda büyümeye devam ediyor. Tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağaza uygulamasını başarıyla sürdüren Boyner Mağazaları, Boyner Sports Mağazaları'nın 4'üncüsünü Torium Alışveriş Merkezi'nde açtı.

Boyner Sports Torium Mağazası, genç giyim ve aktif spora dair tüm ürünleriyle 30 Ekim 2010 tarihinde hizmet vermeye başladı.
1050 m² net satış alanı ile Boyner Sports Torium Mağazası, genç giyim ve aktif spor ürünlerinin bir arada bulunduğu, farklı spor dallarının spesifik ürünlerinden trendy jean markalarına kadar uzanan geniş ürün karmasını gençlerin ve spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Boyner Sports Torium Mağazası, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Lacoste, Converse, Eastpak, Mavi Jeans, Jack & Jones, Lee&Wrangler, Levi's, Columbia, Onitsuka Tiger, Loft, Colin's, Yards gibi yerli yabancı bir çok seçkin spor ve genç giyim markasını bünyesinde barındırıyor.

Genç giyim ve aktif spor konseptinde uzmanlaşan Boyner Sports Mağazaları, farklı ürün yerleşimi ile Boyner müşterilerine alışveriş kolaylığı sunuyor. Sporu yaşam tarzı haline getiren ve giyimde yerli yabancı genç moda markalarını tercih edenlerin vazgeçilmez adresi olacak olan Boyner Sports Torium Mağazası, genç-aktif-spor ürünlerinde yerli-yabancı birçok seçkin markayı müşterileri ile yepyeni bir lokasyonda buluşturuyor.

Farklı spor dalları ile uğraşanlar aradıkları her türlü ekipmanı ve dünyaca ünlü markaları sadece Boyner Sports Mağazaları'nda bulabiliyor.
Boyner Sports Torium Mağazası, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.