Beşiktaş Yönetiminde Çatlak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in Akşam Saatlerinde Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Basın Sözcüsü Gülnaz Arsel'in İstifasını İstediği Açıklandı.

Beşiktaş Yönetiminde Çatlak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in akşam saatlerinde yapılan yönetim kurulu toplantısında basın sözcüsü Gülnaz Arsel'in istifasını istediği açıklandı.

Bu akşam gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner, Yıldırım Demirören'in basın sözcüsü Gülnaz Arsel'in istifasını istediğini söyledi. Kenan Öner, Gülnaz Arsel'in bugün yapılan toplantıda yurt dışında bulunduğu için yer almadığını, bu nedenle istifasını veremediğini, ancak ileriki günlerde ilk fırsatta istifasını vereceğini kaydetti.

Öte yandan, Kenan Öner transfer çalışmalarının devam ettiğini, bir forvet ve bir de defans oyuncusu alacaklarını söyledi. Bu iki mevkiye transfer edecekleri oyuncuların yabancı olacağını belirten Öner, "Henüz netleşen bir şey yok. Ama bu gece, yarın sabah veya bir sonraki gün transferi bitirebiliriz. Transfer yapmış olmak için oyuncu almayacağız. Takımımıza yüzde yüz katkı yapacak oyuncular transfer edeceğiz. Bugün yönetim kurulu olarak bir çok görüşme yaptık. Ancak henüz kesinleşmiş bir şey yok. Ama her

an transferi bitirebiliriz. Lig başlamadan kadromuzu tamamlayacağız" dedi.

Beşiktaş Kulübü Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu da, transfer için mali açıdan bir sıkıntılarının olmadığını ifade ederek, "Transfer edeceğimiz oyuncular, bütçemizin karşılayabileceği oyuncular. Zaten bütçemizi buna göre ayarlıyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncuların bonservisleri 5-6 milyon dolar civarında olmayacak. Ancak istediğimiz oyuncuyu alabilecek güçteyiz" diye konuştu.

(MFS-MFS-OK-S)