Başkan Subaşıoğlu Ankara'da Girişimlerde Bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Subaşıoğlu Ankara'da Girişimlerde Bulundu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika
Başkan Subaşıoğlu Ankara'da Girişimlerde Bulundu

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, başkan yardımcılarıyla birlikte başkent Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, başkan yardımcılarıyla birlikte başkent Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ziyaretlerini sürdürüyor. Subaşıoğlu, başkan yardımcıları Ayhan Mazıoğlu ve Fatih Işık'tan oluşan heyetle beraber Başkent Ankara'daydı. Başkan Subaşıoğlu ve heyeti Ankara'da ziyaretlerine Konya ilinin Meram ilçesi eski belediye başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) eski Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ile başladı. Başkan Subaşıoğlu ve başkan yardımcıları ardından Adalet Bakanı Yardımcısı Bilal Uçar'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Subaşıoğlu ile Uçar uzun süren sohbetin ardından Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve AK Parti Denizli eski milletvekili Mehmet Yüksektepe'yi ziyaret etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Yüksektepe ziyareti sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne(TBMM) giderek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, Bakan Ramazanoğlu ile de bir süre görüş alışverişinde bulundu. Oldukça yoğun bir program gerçekleştiren Başkan Subaşıoğlu ve başkan yardımcıları, son olarak TBMM'de önceki dönem Ekonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ve AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Cahit Özkan'ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. - DENİZLİ

Başkan Subaşıoğlu Ankara'da Girişimlerde Bulundu

Başkan Subaşıoğlu Ankara'da Girişimlerde Bulundu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
title