Anasınıfı Öğrencilerden Muhteşem Gösteri

Anasınıfı Öğrencilerden Muhteşem Gösteri

Bartın Özel Emel Işık İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğrencileri Yıl Sonu Etkinlikleri Kapsamında Anne ve Babaları İçin Özel Bir Gösteri Hazırladı. Anasınıfı Öğrencilerinin Yaptığı Gösteri Aileleri Hem Duygulandırdı, Hem de Gururlandırdı.

Anasınıfı Öğrencilerden Muhteşem Gösteri

Bartın Özel Emel Işık İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencileri yıl sonu etkinlikleri kapsamında anne ve babaları için özel bir gösteri hazırladı. Anasınıfı öğrencilerinin yaptığı gösteri aileleri hem duygulandırdı, hem de gururlandırdı.

Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleştirilen gösteriye, Emel Işık İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Arzum Dinçer, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Yaklaşık 2 aylık bir çalışmayı Öğretmenleri Sezin Gökmen ve Özlem Sinaplı ile yapan Emel Işık İlköğretim Okulu Okyanus Anasınıfındaki 14 minik öğrenci sahneye ilk çıktıklarında anne ve babalarını saygı duruşu ve İstiklal Marşı'na davet etti. Daha sonra öğrenciler Atatürk ile ilgili olarak ezberledikleri şarkıları söyledi. İngilizce şarkıları da yaptıkları oyunlarla birleştiren minikler anne ve babalarını önce duygulandırdı, daha sonra da gururlandırdı. Okul Müdür Yardımcısı Arzum Dinçer, öğretmenlerin ve çocukların gayretli çalışmaları sonrasında ortaya çıkan gösterinin herkes tarafından beğenildiği söyleyerek öğretmen, öğrencileri ve ailelerini kutladı.

Okyanus anasınıfı öğrencilerinin yıl içerisinde sınıflarında yaptığı seramik çalışmaları, boyamalar, doğum günleri, geziler, etkinlikler ve birbirleriyle yaşadıkları diyalogların resimleri slayt halinde gösterime sunuldu. Programın sonunda öğretmenler, öğrenciler ve anneler hep birlikte sahneye çıkarak toplu halde fotoğraf çektirdi.

(MAO-ET-Y) 24.05.2008 20:48 TSİ

Kaynak: İHA