Erkek giyim markasına "Yılın En İtibarlısı" ödülü - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Erkek giyim markasına "Yılın En İtibarlısı" ödülü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi
Erkek giyim markasına

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020, sahiplerini buldu.

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020, sahiplerini buldu.

Altınyıldız Classics, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ve bu yıl yedincisi gerçekleşen The ONE Awards 2020'de, erkek giyim sektörünün "Yılın En İtibarlısı" ödülüne layık görüldü.

Pandemi nedeniyle online ortamda düzenlenen törende konuşmasını yapan BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, "Bu kıymetli ödülü Altınyıldız Classics ve BR Mağazacılık çalışanları başta olmak üzere tedarikçilerimizden lojistiğe tüm paydaşlarımız adına alıyorum. Altınyıldız Classics olarak; kumaş ve üretim kalitesi ile birleşen güncel şıklığı, müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyan bir markayız.  Ne mutlu ki müşterilerimiz nezdinde de kabul gören itibarımız ve marka değerlerimiz bu ödülle bir kez daha taçlanmış oldu.  Oylarıyla sektörümüzde bizi birinciliğe taşıyan halkımızla kurduğumuz derin gönül bağının göstergesi olan bu ödül, aynı zamanda daha iyi işler yapmak için de ilham kaynağımız olacak.   Bu güzel organizasyonda bizi bir araya getiren Marketing Türkiye başta olmak üzere; Altınyıldız Classics markasını kucaklayan değerli halkımıza ve bu ödülün mimarı olan tüm çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum" dedi.


Demirören Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title