Alay Komutanı'nın Veda Ziyareti

Alay Komutanı'nın Veda Ziyareti

Tekirdağ'a Tayini Çıkan Aksaray İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ali İnlek, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Alay Komutanı'nın Veda Ziyareti

Tekirdağ'a tayini çıkan Aksaray İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ali İnlek, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Yaklaşık 3 yıldır Aksaray İl Jandarma Alay Komutanlığı görevini sürdüren Kıdemli Albay Ali İnlek, Tekirdağ İl Jandarma Alay Komutanlığı'na tayininin çıkmasının ardından şehirden ayrılmadan önce kamu kurum ve kuruluşlarını dolaşarak veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ATSO) ziyaret eden Kıdemli Albay Ali İnlek, ATSO Başkanı Süleyman Baydilli ile bir süre sohbet etti. Aksaray'da çok güzel günlerinin geçtiğini ve tüm Aksaraylılara gönül kapısının açık olduğunu ifade eden İnlek, "Halkımızla iç içe önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Tüm halkımıza devletimizin kapısı olan komutanlığımız her zaman açık olduğu gibi bizim gönül kapımızda açıktır. Tekirdağ'a gelen tüm dostlarımızı ağırlamaktan keyif alırız" dedi.

İnlek'e Aksaray'a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi veren ATSO Başkanı Baydilli, "Babacan tavırları ve yaptığı hizmetlerle hepimizin gönlünde taht kuran komutanımızın ilimizden ayrılıyor olması bizleri üzdü. Başarılarının hayat boyu daim olmasını temenni ediyorum. Onu hiçbir zaman unutmayacağız" diye konuştu.

(HÇ-İP) 25.06.2008 16:26 TSİ

Kaynak: İHA