AHMET ÖZHAN HABERLERİ

Ahmet Özhan haber, Ahmet Özhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Özhan - 18.02.2015
Ünlüleri Taşıyan Uçak Çorlu'ya İndi
İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı uçuş trafiğini de olumsuz etkiledi. Ankara'dan havalanan Türk Hava Yolları'na ait 3 uçak, İstanbul'daki havaalanında kötü hava şartları nedeniyle iniş yapamadı. Yapılan görüşmelerin ardından uçaklar Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki havaalanına yönlendirildi. Çorlu'ya iniş yapan uçaktan inen bazı yolcular İstanbul'a dönebilmek için karayoluyla yola çıkarken, uçakta bulunan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in de araçla Edirne'ye hareket etti.  Kötü hava şartları nedeniyle Muazzez Ersoy, Ahmet Özhan, Hakan Peker, Gökhan Özen, Zara, Ferdi Tayfur, Nurdan Tosun, spor yorumcusu Sinan Engin, sunucu Ertem Şener, işadamı Sadettin Saran, aralarında bulunduğu çok sayıda yolcuda geceyi ilçedeki otellerde geçirmeyi tercih etti.
Ahmet Özhan - 12.02.2015
Esenler Ahmet Özhan'la Isındı
Esenler Belediyesi'nin düzenlediği 'Müzikli Söyleşi' etkinliğine katılan Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Ahmet Özhan, hem konser verdi hem de Tekke Musikisi'nin önemini anlattı.
Ahmet Özhan - 17.12.2014
Erdoğan 'Bu Ülkeyi Hoca Görüntüsü Altındaki Şaklabanlara Asla Teslim Etmeyeceğiz (6)
Sema GÖSTERİSİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ Büyükşehir Beylediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde yapılan Şeb-i Arus töreninde protokol konuşmalarının ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Özhan konser verdi.
Ahmet Özhan - 17.12.2014
Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü
Erdoğan'ın konuşmasının ardından, Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu, Genel Sanat Yönetmenleri Ahmet Özhan solistliğinde tasavvuf müziğinden eserler seslendirdi.
Ahmet Özhan - 13.12.2014
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri
Törenler kapsamında 11 gün boyunca 21 sema gösterisi planlanırken, bu yıl bir ilk yaşandı. Mevlana Kültür Merkezi'nin 2 bin 670 kişilik sema salonunda düzenlenen törenleri, 10 bin kişi kapasiteli Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.  Sema töreni öncesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Özhan, topluluk üyeleriyle Türk Tasavvuf Müziği konseri verdi.
Ahmet Özhan - 07.12.2014
Hz. Mevlana'yı Anma Etkinlikleri "Sevgi ve Hoşgörü Yürüyüşü" ile Başladı
11 GÜN BOYUNCA 21 SEMA AYİNİ GEREKLEŞTİRİLECEK Öte yandan, Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Törenleri kapsamında Türkçe ve İngilizce Mesnevi dersleri ile konferans, panel, çalıştay, tiyatro ve şiir dinletileri düzenlenecek. Türk Tasavvuf Müziği Konseri ise Ahmet Özhan'ın Genel Sanat Yönetmenliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğunca verilecek.
Ahmet Özhan - 06.12.2014
Şeb-i Arus Törenleri Başlıyor
Ayrıca Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Törenleri kapsamında Türkçe ve İngilizce Mesnevi Dersleri ile konferans, panel, çalıştay, tiyatro ve şiir dinletileri düzenlenecek. Türk Tasavvuf Müziği Konseri ise Ahmet Özhan'ın Genel Sanat Yönetmenliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğunca verilecek.
Ahmet Özhan - 11.10.2014
Eyüp Kültür Sanat Merkezi Sezon Açılışı Yapıldı
Sezgin Maden'in sunduğu etkinlikte evsahipliğini Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın üstlenirken, Profesör İlber Ortaylı, 'Tarih Aynasında Eyüp'ü anlattı. Ünlü sanatçı Ahmet Özhan ise, 'Eyüplü bestekarların' eserlerini seslendirdi.
Ahmet Özhan - 01.07.2014
Vatandaştan Büyükşehir'in Şenliklerine Tam Not
Festival Park'da yapılan etkinlikler akşam saatlerinde Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Alanı dolduran binlerce kişi okunan Kuran-ı Kerim ile manevi bir atmosfere büründü. Kuran tilaveti ile coşan gönüller, Türk müziğinin güçlü sesi Ahmet Özhan'ın seslendirdiği eserlerle büyük bir heyecan yaşadı.
Ahmet Özhan - 30.06.2014
Ümraniye'de Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor
Ramazan ayı için özel etkinlikler hazırlayan Ümraniye Belediyesi, meydanda kurulan dev çadır da tiyatro oyunları, film gösterimleri, çeşitli sahne gösterileri ve sürpriz etkinliklerle, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ümraniyelilere dolu dolu bir Ramazan programı hazırladı. Ümraniye Meydan'ında düzenlenen etkinlikler kapsamında, çocuk filmi "Hz. İbrahim'in Hayatı" ve çocuk programı gösterimleri iftar öncesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. İftardan sonra Tasavvuf Musikisinin güçlü sesi Ahmet Özhan, Ramazanın ikinci günü Ramazan ayının manevi hazzını yaşamak isteyen Ümraniyelilerle buluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Özhan Haberleri | Ahmet Özhan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ahmet Özhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Özhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Mersin Emekli Polis, Çocuklarını Okutmak İçin Sahneye Çıkıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 04:43:59. #1.14#

title