Acun Ilıcalı Meksika'nın En Büyük Medya Grubuyla Anlaştı

Acun Ilıcalı Meksika'nın En Büyük Medya Grubuyla Anlaştı

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Meksika'nın en büyük medya grubuyla anlaştıklarını duyurdu. Ilıcalı, anlaşma karşılığında 150 milyon dolar alacak.

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı Meksika'nın en büyük medya grubu Salinas ile anlaştı. Acun Medya, 3 yıl boyunca Azteca 1 kanalının içeriğini üretecek.

KANALIN İÇERİĞİNİ ACUN MEDYA ÜRETECEK

Acun Ilıcalı, Meksika'da yaptığı anlaşma haberini Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu: "Meksika'da yaptığımız görüşmeler sonucunda, ülkenin en büyük medya grubu Salinas'la anlaşma yapmanın gururu içindeyiz. 3 yıl boyunca Azteca 1 kanalının tüm içeriğini Acun Medya üretecek. Bize güvenen ve kanalını emanet eden sayın Ricardo Salinas'a ve tüm Azteca medya grubuna teşekkür ediyorum. Azteca 1 kanalıyla yeni başarılar elde etmek için var gücümüzle çalışacağız."

150 MİLYON DOLARLIK ANLAŞMA

Türkiye'nin yanı sıra bir çok ülke için yarışma programları hazırlayan Acun Medya'nın bu anlaşmanın karşılığında 150 milyon dolar alacağı öğrenildi.

Acun Ilıcalı Meksika'nın En Büyük Medya Grubuyla Anlaştı
Haber Yorumları (36)
TURABİ: Şı tişortü cıkart
İSİMSİZ: BIRAZDA ZEKAT BAGIS YAPSINLAR
NE ÖNEMİ VAR: helal olsun. . . ama su poz verme seklını degıstr artık:))
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title