24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri Devam Ediyor

TÜFAD ile TFF tarafından organize edilen 24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri Antalya Granada Luxury Belek Hotel'de devam ediyor.

24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri Devam Ediyor

Seminerle birlikte hayata geçirilen Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı (FIFEX) da futbolun tüm aktörlerini buluşturuyor. 10 Ocak 2018'e kadar devam edecek seminer ve fuara, pro-lisans ve diğer lisanslara sahip antrenörler, futbolcular, futbol endüstrisini temsil eden markalar ve çok sayıda davetli katıldı.

AÇILIŞI ÖNEMLİ İSİMLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Pro-Lisans Gelişim Semineri ve FIFEX'in açılışını TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA ) Başkanı Walter Gagg, TFF Onursal Başkanı, UEFA ve FIFA Onursal Üyesi Şenes Erzik ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan gerçekleştirdi.

MİLLİ TAKIM VE GELECEK

Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu Milli Takım ve Gelecek konulu bir oturum gerçekleştirirken UEFA Baş Teknik Sorumlusu Ioan Lupescu da futboldaki popüler trendleri aktardı.

CRUYFF ENSTİTÜSÜ İLK KEZ TÜRKİYE'DE

Johan Cruyff Enstitüsü Türkiye'de ilk kez bir toplantıya katıldı. Johan Cruyff Enstitüsü Genel Müdürü Mariel Koerhuis, futbolda performansın artırılmasında eğitimin rolünü aktardı.

Kaynak: Bültenler