Haberi Paylaş

Edremit Belediyesi'ne Yeni İş Makinesi

Edremit Belediyesi'ne Yeni İş Makinesi

Yerel Haberler

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Edremit Belediyesi’ne bir adet iş makinesi hibe edildi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Edremit Belediyesi'ne bir adet iş makinesi hibe edildi.

Edremit Belediyesi araç ve makine filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Belediye öz kaynakları ile birçok araç ve iş makinası alan Edremit Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün talebi üzerine bakanlık tarafından hibe olarak bir adet iş makinesini daha belediye bünyesine kazandırdı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kullanılacak olan kazıcı ve yükleyici özelliği bulunan iş makinesi bakanlık yetkilileri tarafından Edremit Belediyesi'ne teslim edildi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, araç ve makine filosunu ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmeye devam ettiklerini belirterek, "Temizlik İşleri Müdürlüğü'müzün talebi üzerine, yaptığımız girişimler sonucu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hibe yolu ile yeni iş makinesini araç ve makine filomuza ekledik. Bakanlık yetkililerine teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

ANKA / Yerel

Edremit Belediyesi İklim Değişikliği Tragger Edremit Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title