Hırvatistan'ın Bjelovar'ı 15-1 Mağlup Ettiği Maçta Bjelovar'ın Attığı Tek Golün Beşiktaşlı Vida Sayesinde Geldiği Ortaya Çıktı

Hırvatistan Milli Takımının Bjelovar'ı 15 golle yendiği maçta, Vida'nın kaleci Livakovic'e, "Bırak da gol atsınlar" talebinde bulunduğu, sonrasında ise rakibin golünün geldiği ortaya çıktı.

Hırvatistan Milli Takımı, milli arada ilk maçını ülkenin üçüncü liginde oynayan Bjelovar takımına karşı oynadı. Köklü kulübün kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen özel maç milli takımın 15-1 gibi farklı bir galibiyetine sahne oldu.

Ivan Perisic, Ivan Rakitic gibi yıldız isimlerin forma giydiği karşılaşmada Beşiktaşlı Domagoj Vida'da oynadı. Maçta Hırvatistan'ın kalesini koruyan Livakovic, mücadele sırasında siyah-beyazlı oyuncu ile aralarında geçen diyaloğu açıkladı.

"BIRAK BİR GOL ATSINLAR"

Hırvatistan'ın gollerinin üst üste gelmesi üzerine Domagoj Vida'nın Livakovic'e "Bırak da bir gol atsınlar. Bu onların kuruluş yıl dönümü" dediği ortaya çıktı. Vida bu sözleri ilk yarıda söylerken, Bjelovar'ın golü ikinci yarıda geldi. İlk 45'te forma giyen Vida, Livakovic gibi ikinci yarıda kenara gelirken, Beşiktaşlı futbolcunun muradı bu devrede gerçekleşti.

Kaynak: Skorer