Turkcell İş Ortakları Günü'nde Aa'ya Özel Ödül

Turkcell İş Ortakları Günü'nde Aa'ya Özel Ödül

Turkcell'in Her Yıl İş Ortaklarını Bir Araya Getirmek Amacıyla Düzenlediği 'İş Ortakları Günü'nde Anadolu Ajansı Özel Ödül Aldı.

Turkcell İş Ortakları Günü'nde Aa'ya Özel Ödül

Turkcell'in her yıl iş ortaklarını bir araya getirmek amacıyla düzenlediği ''İş Ortakları Günü''nde Anadolu Ajansı özel ödül aldı.

İstinye'de gerçekleştirilen etkinlikte, Turkcell'in katma değerli servisler alanında birlikte çalıştığı 200'ü aşkın iş ortağı bir araya geldi.

Gecede bir konuşma yapan Turkcell Katma Değerli Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, hızla gelişen GSM sektöründe abonelere hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren bir mobil yaşam tarzı sunmayı hedeflediklerini belirterek, bu çalışmaların mobil iletişimin geleceği olarak görülen katma değerli servisleri geliştirmek üzerine yoğunlaştığını belirtti.

Toplantı sunumunu yapan İçerik Servisleri ve İş Ortakları Yönetimi Bölüm Başkanı Yusuf Azoz da Ağustos ayında tanıtımı yapılan ve katma değerli tüm ürün ve servislerini tek iletişim ve erişim noktasında toplayan Turkcell-im'in getireceği pazar fırsatlarına dikkati çekti ve Turkcell-im'in içeriğinin iş ortakları ve sürekli yapılan anlaşmalarla daha da zenginleştiğini belirtti.

Toplantı sonunda başarılı iş ortaklarına ödülleri verildi. Özel Ödülleri, Anadolu Ajansı ve Başarı Holding paylaştı.

Anadolu Ajansı'nın ödülünü, Özel Bülten Müdürü Ömer Kaya, Turkcell Ürün ve Servis Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar'ın elinden aldı.

''En Başarılı Oyun'' kategorisinde GDY Piksel, ''En Başarılı Yarışma'' kategorisinde Cellenity, ''En Başarılı Infotainment'' kategorisinde AMB, ''En Başarılı Chat&Mesajlaşma'' kategorisinde Done, ''En Başarılı Logo&Melodi'' kategorisinde SMSNet, ''En Başarılı Kurumsal SMS'' kategorisinde Figen Yazılım, ''En Başarılı Kurumsal Veri'' kategorisinde Armakom ve ''En Başarılı Teknoloji'' kategorisinde ise Pronet ödüllendirildi.

Yılın ''En Başarılı Mobil Pazarlama Kampanyası'' ödülünü Sprite için düzenledikleri kampanya ile 121 Metre kazandı. En Başarılı İçerik Toplayıcı Kokteyl firması oldu.

Kaynak: AA