Bu iddia ortalığı karıştırır! Galler maçı sonrası Sergen Yalçın'a "Milli Takım'ı çalıştır" teklifi

Bu iddia ortalığı karıştırır! Galler maçı sonrası Sergen Yalçın'a "Milli Takım'ı çalıştır" teklifi

Haberler.com - Haberler | Spor

A Milli Futbol takımı, EURO 2020'den elendikten sonra TFF'den hızlı bir hamle geldi. TFF'nin, Beşiktaş'la henüz sözleşme imzalamayan Sergen Yalçın'a mesaj gönderdiği iddia edildi. A Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan'ın, Galler maçı sonrasında Sergen Yalçın'a teklif götürdüğü öne sürüldü.

Beşiktaş'ta yönetimin Sergen Yalçın'ın biten sözleşmesinin bir türlü uzatamaması hakkında birçok şey yazıldı çizildi. Sezonu iki kupayla tamamlayan başarılı teknik adamın yıllık ücretinin artırılmasını ve transferde tek yetkili isim olma taleplerinde bulunduğu ileri sürüldü. Ancak perde arkasındaki gerçek farklı.

TFF'NİN BİR NUMARALI ADAYI

Türkiye gazetesinin haberine göre; Sergen Yalçın şu anda federasyonun bir numaralı teknik direktör adayı... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, 48 yaşındaki çalıştırıcıyı ay yıldızlıların başına getirmek istiyor.

GALLER MAÇI SONRASI GÖRÜŞME

Bakü'deki Galler maçı sonrası A Millî Takım Sorumlusu Selim Soydan, Sergen Yalçın ile bir görüşme gerçekleştirdi ve Beşiktaş'a imza atmasında acele etmemesini istedi.

YÖNETİM DURUMDAN RAHATSIZ

Yalçın ise önceliğinin Beşiktaş olduğunu net bir şekilde belirtse de bu durum siyah beyazlı yönetimi rahatsız etti. İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar, "Bazen kimin diğer tarafta olduğunu görerek hangi tarafta olacağınızı bilirsiniz" diye bir paylaşım yaptı.

Bu iddia ortalığı karıştırır! Galler maçı sonrası Sergen Yalçın'a 'Milli Takım'ı çalıştır' teklifi
Haber Yorumları (2)
ERHAN SARAÇ: Şenol güneş olmasa gidemezdik bile gidip sıfır çekince mi adam suçlu oluyor , dünya kupasına gidecek pozisyondayız gurupta iyiyiz hayrola hemen Şenol güneş istifa oldu ne güzel dünya ,mantıga bak klasik Türk mantıgı ondan ilerlemez işte
TÖVBEKAR 34: sergen milli takima yada milli takim sergene yakisir - senol gibi itici yanli biri milli takima yakismiyor ruh yok krizma yok sans eseri dünya 3 lügü gs uefa kazanmis takimi ile yildiray ile baska neyi var küme düsürdü milli takimi ve tarihin en kötü sonucunu aldik eksi 7 averaj sifir puan
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title