THK Başkanı Aşçı'nın ''Uçaklara neden bakım yapılmıyor?'' sorusuna verdiği yanıt spikeri şaşırttı - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

THK Başkanı Aşçı'nın ''Uçaklara neden bakım yapılmıyor?'' sorusuna verdiği yanıt spikeri şaşırttı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Ekonomi

Habertürk ekranlarına telefonla bağlanan Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı, "Uçaklara neden bakım yapılmıyor?" sorusuna "Bakım sorumluluğu Türk Hava Kurumu'nun kendisindedir" yanıtını verdi. Aşçı'nın yanıtı karşısında şaşırdığı gözlenen spiker, "Başkan olduğunuz için size soruyorum, neden bakım yapılmadı?" diyerek sorusunu yineledi.

Türkiye'nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarıyla mücadele aralıksız sürerken Türk Hava Kurumu'na ait yangın söndürme uçaklarının neden kullanılmadığı tartışmaları da sürüyor.

"UÇAKLARIN BAKIMINI YAPMA YETKİSİ KİMDEDİR"

Konuyla ilgili Haber türk ekranlarına telefonla bağlanan THK Başkanı Cenap Aşçı'ya "Uçakların bakımını yapma sorumluluğu kimdedir, neden bakım yapılmıyor?" sorusu yöneltildi. Aşçı bu soruya "Bakım sorumluluğu Türk Hava Kurumu'nun kendisindedir" yanıtını verdi.

"BAŞKAN OLDUĞUNUZ İÇİN SİZE SORUYORUM"

Bu cevap karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan spiker, "Başkan olduğunuz için size soruyorum, neden bakım yapılmadı?" diyerek yeni bir soru daha yöneltti. Aşçı'nın bu soruya cevabı ise "Ben THK Başkanı değilim, THK Kayyum Heyeti Başkanıyım" oldu.

THK Başkanı Aşçı'nın ''Uçaklara neden bakım yapılmıyor?'' sorusuna verdiği yanıt spikeri şaşırttı
Haberler.com - Ekonomi Haberleri
Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Ekonomi Haberleri
Yorumlar (54)
Kısmet Uslukılıç:Vebal Nedir Bilir misiniz? Hak etmeyenlere makam mevki vermektir... Fatih Sultan Mehmet... Çürümüşlüğün, kokuşmuşluğun, liyakatsizliğin sadece bir örneği, Malesef tüm kurumlar bu hale getirildi, sadece 10 kat maaş alıyorlar ama iş, hizmet yok, zaten kesinlikle umutlarında da değil, işi bilen yapan güzel insanları yok ettiler, vah ülkem vah sen bunları hak etmiyorsun...
Fırat Türk:Devlet kurumlarını şirket mantiyla ayrı ayrı ele almanın bedeli budur
MUSTAFA YILDIRIM :THK uçakları olsaydı herkes biliyor ki yangınlar bu kadar büyümezdi. sırf su depo kapasitesi 4900 litre olduğu için,ihalede 5000 litre şartı konup THK uçaklarını saf dışı bırakmak sizce düşündürücü değil mi ?
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: THK Başkanı Aşçı'nın ''Uçaklara neden bakım yapılmıyor?'' sorusuna verdiği yanıt spikeri şaşırttı - Haberler Ekonomi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.09.2021 23:05:15. #1.11#