Tesadüfen Kaçamak!

Serdar Bilgili, Gittiği Defilede Şans Eseri Meltem Cumbul'un Yanına Oturdu. Defile Bitti Ama Gece Partiyle Devam Etti....

Tesadüfen Kaçamak!
28.10.2008 19:50 | Son Güncelleme: 28.10.2008 19:50

SERDAR BİLGİLİ, GİTTİĞİ DEFİLEDE ŞANS ESERİ MELTEM CUMBUL'UN YANINA OTURDU. DEFİLE BİTTİ AMA GECE PARTİYLE DEVAM ETTİ....

Uzun süre Amerika'da kaldıktan sonra Türkiye'ye dönen Meltem Cumbul, gecelerde ve davetlerde boy göstermekte gecikmedi. Bahar Korçan defilesine katılan Meltem Cumbul, defile öncesi verilen kokteylde Beşiktaş Eski Başkanı işadamı Serdar Bilgili ile karşılaştı. Birbirlerini önceden tanımayan Bilgili ve Cumbul sadece selamlaşmakla yetindi.

Samimiyeti arttırdılar

Defilenin yapıldığı salona geç giren Bilgili, oturacak yer bulmakta zorlandı. Meltem Cumbul'un menajeri için ayırdığı yere oturan Bilgili'ye ünlü oyuncu itiraz edemedi. Defile boyunca sohbet eden ikili, defileden sonra yapılan 'after parti'de tekrar bir araya geldi. İddialara göre; Cumbul ve Serdar, partide bir hayli samimi görüntüler sergiledi.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title