Teoman Duralı Haberleri

Teoman Duralı haber, Teoman Duralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Teoman Duralı - 29.12.2016
Eskader 2016 Kültür Sanat Ödülleri Açıklandı
Bu yılki "Özel Ödül"e ise "Canlılar Sorununa Giriş ve Biyoloji Felsefesi" çalışması ile Prof. Dr. Teoman Duralı layık görüldü.
Teoman Duralı - 27.07.2016
Cemaatin Kuruluş Amacı Müslüman Yaşayışının Sonlandırılmasıydı"
Felsefeci-yazar Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı, "Fetullah Gülen, hitabet ve örgütleyicilik gibi kabiliyetlerine bakılarak, 12 Eylül akabinde günün devletince istihdam edilmiş, var gücüyle eğitim ile öğretime abanmış, İngiliz-Yahudi medeniyetine kilitlenmiş munis ve mutedil 'Müslüman' kadrolar yetiştirmeye koyulmuştur.
Teoman Duralı - 31.05.2016
Beü'de 7/24 Hizmet Veren Bir Çalışma Salonu Daha Hizmete Girdi
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Farabi Kampüsü Sezai Karakoç Kültür Merkezinde 7/24 saat hizmet verecek olan Şaban Teoman Duralı Çalışma Salonu 31 Mayıs Salı günü hizmete girdi.
Teoman Duralı - 25.04.2016
MEB Uzmanlarına "Şehir ve Kültür" Eğitimi
Programda, İskender Pala, İlber Ortaylı, Ahmet Haluk Dursun, Mustafa Kaçalin, Erhan Afyoncu, Teoman Duralı, Uğur Derman, Çiçek Derman, Yalçın Çetinkaya, Mustafa Ruhi Şirin ve Mehmet Şevket Eygi ders verecek.
Teoman Duralı - 11.03.2016
1. Uluslararası Mehmet Akif Ersoy Bilim ve Sanat Ödül Töreni
Erdoğan, Fen Bilimleri Ödülüne layık görülen Prof. Dr. Zekai Şen'i, Sosyal Bilimler Ödülüne layık görülen Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı'yı, Sanat Ödülüne layık görülen Mehmet Bozdağ'ı, Türkiye'nin Tanıtımına Katkı Ödülüne layık görülen Kenan Sofuoğlu'nu, Mehmet Akif Ersoy Özel Ödülüne layık görülen, "Akif'in izinde bir fikir işçisi, ilim talebesi olan gönül insanı" Mehmet Ertuğrul Düzdağ'ı tebrik etti.
Teoman Duralı - 17.02.2015
Teoman Duralı: İnsan Olarak Kalan Hürdür
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Zeytinburnu Belediyesi Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde "Medeniyet Tarihi" başlıklı bir seminer gerçekleştirdi.
Teoman Duralı - 03.01.2015
Teoman Duralı Medeniyet Tarihi'ni Anlatacak
Zeytinburnu Belediyesi, eğitim dünyasının duayen isimlerinden Prof. Dr. Teoman Duralı'yı Medeniyet Tarihi seminer dizisiyle okuyucularıyla buluşturacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Teoman Duralı Haberleri | Teoman Duralı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Teoman Duralı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Teoman Duralı kimdir, hayatı ve biyografisi. Necip Fazıl Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 12:56:10. #1.16#

title