TEKİN BİNGÖL HABERLERİ

Tekin Bingöl haber, Tekin Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tekin Bingöl - 11.06.2019
TBMM heyeti Azerbaycan'da
Heyette Bilgiç'in yanı sıra AK Parti Kars Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Tekin Bingöl - 25.05.2019
YENİMEK kursiyerlerinden yıl sonu sergisi
Bir alışveriş merkezindeki açılışa, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tekin Bingöl - 15.05.2019
Mecliste Tansiyon Ölçümü Yapıldı
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de tansiyonun yüksek çıktığına dikkati çekerek, İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin diğer toplum kesimleri gibi kendisini de etkilediğini söyledi.
Tekin Bingöl - 15.05.2019
TBMM'de Hipertansiyon Farkındalık
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde hipertansiyon farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, AK Parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, CHP Ankara milletvekili Tekin Bingöl katıldı ve tansiyonlarını ölçtürdüler.
Tekin Bingöl - 23.04.2019
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
Saldırıda sopa, bıçak kullanıldığı iddiası Saldırıda sopa, bıçak kullanıldığına dair bir tespitlerinin olup olmadığı sorusuna karşılık Soylu, şöyle konuştu: "Bir kişi desin ki, 'Burada sopa vardı'. Binlerce tanık var orada. Binlerce kamu görevlisi var. Diyor ya, 'Kimse yoktu sadece korumalarım vardı..." Kemal Kılıçdaroğlu'nun etrafında o anda sadece 41 koruma görevlisi var. Kendi koruma görevlisi sayısı 18'dir; tek tek fotoğraflı, isimleri belli. Bütün bunları ortaya koymak, bütün bunları değerlendirmek ne anlama geliyor hala anlamış değilim. Biz, Doğu ve Güneydoğu'yu muhafaza ediyoruz, orada terörle mücadele ediyoruz. Türkiye'nin şehirlerinde terörle mücadele ettik. Bir cenazede sayın Kılıçdaroğlu'nu mu muhafaza edemeyeceğiz ve koruyamayacağız? Haber verse oradan nasıl gelmişse o şekilde oradan çıkar. Bana sorsa ben gitmemesinin daha doğru olabileceğini çok net bir şekilde söylerim. Çünkü ortamı takip ediyorum. Bizim meselemiz biraz da psikolojik iklimi takip etmek ve tedbir almaktır. Sadece güvenlik tedbiri almak değildir." Kılıçdaroğlu'nu, geçmiş bir zamanda benzer bir veya iki konuda CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ya da Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu üzerinden, 'Buraya gitmese çok daha doğru olur.
Tekin Bingöl - 23.02.2019
Fidan Dağıtıp Sözleşmeli Üreticilik Yaptıracağız"
Açılışa, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy da katıldı.
Tekin Bingöl - 16.02.2019
Başkan Yaşar, Yaptığı İcraatları ve Yeni Projelerini Anlattı
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Başkan Yaşar'ın yanı sıra, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Haluk Koç Murat Emir, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile çok sayıda Yenimahalleli vatandaş katıldı.
Tekin Bingöl - 25.12.2018
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, "Gerçekten perde arkasındakiler gün ışığına çıkarılmazsa, sadece piyonlarla yetinilirse, o yanan vatandaşlarımızın yanık kokuları her zaman bu parlamento çatısı altında duyulacaktır.
Tekin Bingöl - 14.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
Ejder meyvesi CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de Ankara'daki tren kazasının "kaza olmanın ötesinde bir cinayet" olduğunu belirtti.
Tekin Bingöl - 18.11.2018
Kılıçdaroğlu'ndan Bircan Ailesine Taziye Ziyareti
Öte yandan, Bircan ailesine, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve bazı CHP'li isimler de taziye ziyaretinde bulundu.
Tekin Bingöl - 17.11.2018
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: Bana Güvenenlerin Başını Öne Eğmedim
Yenimahalle'ye yeniden aday gösterilen Başkan Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanlığı önünde ilçe sakinleriyle buluştu. Törene eşi Azize Yaşar'la katılan Başkan Yaşar'ı, CHP Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl ve Servet Ünsal, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve yönetimi, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör ve yönetimi, Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ve yönetimi, Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimiile ilçe sakinleri de yalnız bırakmadı.
Tekin Bingöl - 17.11.2018
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: Bana Güvenenlerin Başını Öne Eğmedim
Yenimahalle'ye yeniden aday gösterilen Başkan Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanlığı önünde ilçe sakinleriyle buluştu. Törene eşi Azize Yaşar'la katılan Başkan Yaşar'ı, CHP Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl ve Servet Ünsal, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve yönetimi, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör ve yönetimi, Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ve yönetimi, Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimiile ilçe sakinleri de yalnız bırakmadı.
Tekin Bingöl - 16.11.2018
Genel Başkan ile Görüşmemizden Daha Doğal Bir Şey Olamaz"
Törene, Altıok'un ailesinin yanı sıra Muharrem İnce, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Parti Meclisi Üyesi Tekin Bingöl ve Ankara milletvekili Ali Haydar Hakverdi ile eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.
Tekin Bingöl - 05.11.2018
Kılıçdaroğlu Cenaze Törenine Katıldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün annesinin cenaze törenine katıldı.
Tekin Bingöl - 05.11.2018
Gündem Özeti / 5 Kasım 2018
(Ankara/10.00) 3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP PM Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün annesi Muteber Bingöl'ün Kocatepe Camisi'nde düzenlenecek cenaze törenine katılacak, partisinin genel merkezinde MYK toplantısına başkanlık edecek.
Tekin Bingöl - 10.08.2018
Kılıçdaroğlu Yeni "A Takımını" Belirledi
MYK'da 5 isimle yollar ayrıldı Yeni MYK'da 5 isimle yollarını ayıran Kılıçdaroğlu, uzun yıllar birlikte çalıştığı Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Tekin Bingöl ve Haluk Koç ile Türkiye'nin eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz ve Çetin Osman Budak'a yer vermedi.
Tekin Bingöl - 10.08.2018
Kılıçdaroğlu'nun Yeni A Takımı Belli Oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni A Takımını belirledi. Genel Sekreter Akif Hamzaçebi yerini korurken, Parti Sözcülüğüne Faik Öztrak getirildi. Parti Sözcülüğünü yürüten Bülent Tezcan başta olmak üzere Tekin Bingöl, Haluk Koç, Öztürk Yılmaz, Çetin Osman Budak yeni MYK'da yer almadı.
Tekin Bingöl - 08.08.2018
Kılıçdaroğlu'ndan Myk'ya Teşekkür
Yeni dönemde görev verilmeyecekler arasında Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Onursal Adıgüzel ve Aykut Erdoğdu'nun da bulunduğu ifade ediliyor.
Tekin Bingöl - 31.07.2018
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ankara Garı önündeki terör saldırısına ilişkin davasının takipçisi olacaklarını belirterek, "Çünkü bu davada gerçek failler gün ışığına çıkarılmadı.
Tekin Bingöl - 12.07.2018
CHP'den "Devlet Tiyatroları" Eleştirisi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, 1949 yılında kurulan ve tam 69 yıldır Cumhuriyetin aydınlığını temsil eden Devlet Tiyatrolarının, iktidar eliyle niteliksizleştirilmeye, kimliksizleştirilmeye çalışıldığını savundu.
Tekin Bingöl - 02.07.2018
Sivas Olaylarının 25.yılı
Etkinliğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de katıldı.
Tekin Bingöl - 02.07.2018
Müzisyen Metin Kor'un Cenazesi Ankara'da Toprağa Verildi
Metin Kor'un cenazesi defnedilmek üzere memleketi Ankara'ya getirildi. Kor'un cenazesi, ikindi namazı sonrası Mamak Ortaköy Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenaze namazına CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tekin Bingöl Haberleri | Tekin Bingöl Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Tekin Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tekin Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP PM toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 05:01:59. #1.14#

title