Şükran Ovalı Haberleri

Şükran Ovalı haber, Şükran Ovalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükran Ovalı - 06.05.2014
19. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri Gecesi MKM 'de Gerçekleşti
Ev sahipliğini Çolpan İlhan ve Kerem Alışık'ın yaptığı geceye, Ali Poyrazoğlu, Zuhal Olcay, Zihni Göktay, Tolga Çevik, Songül Öden, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ezgi Mola, Demet Evgar, Şenay Gürler, Şükran Ovalı, Oya Aydoğan, İbrahim Kendirci, Serdar Orçin, Enis Arıkan gibi ünlü isimler katıldı.
Şükran Ovalı - 29.04.2014
Ünlüler, Down Sendromlularla Beraber Direniyor
Türkiye'nin en ünlü yüzleri, Down sendromlular yararına 'stencil' portrelerini çizdi. Akçalı Sprey Boya sponsorluğunda ve Dilara Endican'ın kuratörlüğünde Nişantaşı Galeri Işık'ta gerçekleşecek #DirenDownlu isimli stencil sergisi, 13 Mayıs'tan 17 Mayıs 2014 akşamına kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. #DirenDownlu stencil sergisi kapsamında, Türkiye'nin kendi alanlarında önde gelen 35 ünlü isminin stencil tekniğiyle çizdikleri otoportreleri sergilenecek ve ıslak imzalı bu otoportrelerin satışından elde edilecek tüm gelir, Down Sendromu Derneği'ne bağışlanacak. Serginin katılımcıları, sosyal medyada da #DirenDownlu hash-tagiyle downlularla dayanışma için sergiyle eşgüdümlü kampanya yürütecek. #DirenDownlu sergisi ve kampanyası için, sprey boya ile stencil otoportrelerini çizen ünlü isimler şöyle: Arda Turan, Aşkın Nur Yengi, Aslıhan Gürbüz, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Burak Yılmaz, Burcu Esmersoy, Can Bonomo, Beşiktaş ÇARŞI Grubu, Denise Capezza, Dilara Endican, Didier Drogba, Engin Altan Düzyatan, Erdil Yaşaroğlu, Ferit Aktuğ, Gamze Karaduman, Gupse Özay, Hande Ataizi, Hülya Avşar, Hakan Ketche, Kenan İmirzalıoğlu, Mabel Matiz, Mehmet Özgür, Meltem Cumbul, Merve Oflaz, Oktay Kaynarca, Ozan Önen, Özgü Namal, Özge Ulusoy, Sermiyan Midyat, Sezen Aksu, Selçuk İnan, Sarp Akkaya, Şükran Ovalı, Yasemin Kay Allen, Yılmaz Vural.
Şükran Ovalı - 08.09.2013
Şükran Ovalı'dan Dekolte Şov
Sevilen oyuncu Şükran Ovalı ve sevgilisi Hakan Kurtaş, önceki gün bir arkadaşlarının düğün törenine katıldı.
Şükran Ovalı - 23.05.2013
Arkadaşları Muhabirlere Saldırdı
'Bir Çocuk Sevdim' dizisiyle yıldızı parlayan Hakan Kurtaş, önceki gün Asmalımescit'te bir genç kızla görüntülenince panikledi. Şükran Ovalı'yla aşk yaşayan....
Şükran Ovalı - 07.05.2013
Ünlü Çiftin Bebek Keyfi
Güzel oyuncu Şükran Ovalı, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Hakan Kurtaş ile birçok ünlü gibi Bebek'i tercih etti. Süper mini şortunun altına giydiği....
Şükran Ovalı - 04.04.2013
Şükran Ovalı ve Selen Seyven'e Sürpriz Doğum Günü
Pazar akşamlarının sıcacık aile dizisi Avrupa Avrupa setine doğum günü sürprizi
Şükran Ovalı - 28.03.2013
Deli Dolu Avukat Rolüyle Ekranda
Şükran Ovalı, TRT 1'de yayınlanan 'Avrupa Avrupa' dizisinin kadrosuna dahil oldu.
Şükran Ovalı - 26.03.2013
İşte Şükran Ovalı'nın Yeni Dizisi
TRT 1'in sit-com dizisi "Avrupa Avrupa"nın oyuncu kadrosuna Şükran Ovalı katılıyor.
Şükran Ovalı - 26.03.2013
Şükran Ovalı'dan Sürprizli Rol
Güzel oyuncu Şükran Ovalı Türkiye'den önce AB'ye giriyor.
Şükran Ovalı - 30.09.2012
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler
ISLIK, ALKIŞ VE DÜDÜKLERLE PROTESTO ETTİLER Galatasaray Lisesi önünde toplanan yüzlerce kişi ellerindeki ' Varolmak Haksa, Hayvanları Yok Etme Haksızlık Değil mi ? ', ' Başbakanımız Hayvanlarımızın Ölüm Yasasını Sadece Sizin Vicdanınız Durdurur ' yazılı afişlerle yürümeye başladı. Protesto yürüyüşüne köpekleriyle gelen hayvanseverler ellerindeki düdükleri çalarak, ıslık ve alkışlarla yasayı protesto etti. Hayvanseverlere destek verenler arasında ressam Bedri Baykam, modacı Barbaros Şansal, Bulutsuzluk Özlemi'nin solisti Nejat Yavaşoğulları, şarkıcı Reyhan Karaca ve Yeliz, tiyatro sanatçısı Suna Yıldızoğlu, Yeliz Yeşilmen, tiyatro sanatçısı Ayşe Nil Şamlıoğlu, Cansel Elçin, Şükran Ovalı, Ali Erkazan da vardı.
Şükran Ovalı - 30.09.2012
Hayvan Hakları İçin Yürüdüler
ISLIK, ALKIŞ VE DÜDÜKLERLE PROTESTO ETTİLER Galatasaray Lisesi önünde toplanan yüzlerce kişi ellerindeki ' Varolmak Haksa, Hayvanları Yok Etme Haksızlık Değil mi ? ', ' Başbakanımız Hayvanlarımızın Ölüm Yasasını Sadece Sizin Vicdanınız Durdurur ' yazılı afişlerle yürümeye başladı. Protesto yürüyüşüne köpekleriyle gelen hayvanseverler ellerindeki düdükleri çalarak, ıslık ve alkışlarla yasayı protesto etti. Hayvanseverlere destek verenler arasında ressam Bedri Baykam, modacı Barbaros Şansal, Bulutsuzluk Özlemi'nin solisti Nejat Yavaşoğulları, şarkıcı Reyhan Karaca ve Yeliz, tiyatro sanatçısı Suna Yıldızoğlu, Yeliz Yeşilmen, tiyatro sanatçısı Ayşe Nil Şamlıoğlu, Cansel Elçin, Şükran Ovalı, Ali Erkazan da vardı.
Şükran Ovalı - 23.07.2012
Diziler Şimdi de Orhan Kemal'e Taktı
KÖTÜ YOL Orhan Kemal'in hayata veda etmeden bir yıl önce yayınlanan romanı aynı adla televizyona uyarlanıyor. Dizi, 1960'lı yılların İstanbul'unda, Yeşilçam çevrelerinde geçiyor. Nisan Akman'ın yönettiği, Zülküf Yücel'in senaryosunu hazırladığı 'Kötü Yol'un başrolünü Cansel Elçin, İlker Aksum ve Şükran Ovalı paylaşıyor.
Şükran Ovalı - 09.07.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Başrollerini Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum'un paylaştıkları 'Kötü Yol' dizisinin Kozan bölümü, Mahmutlu Mahallesi, Yaverin Konağı, Bulduklu Köyü, Kadirli Caddesi, Hacı Muhtar Konağı ve Cami Kebir Caddesi'nde çekilerek tamamlandı.
Şükran Ovalı - 08.07.2012
"Kötü Yol" Filminin Çekimleri Tamamlandı
Kanal D'de önümüzdeki günlerde başlayacak olan ve başrollerini Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum'un paylaştıkları 'Kötü Yol' dizisinin Kozan bölümü, Mahmutlu Mahallesi, Yaverin Konağı, Bulduklu Köyü, Kadirli Caddesi, Hacı Muhtar Konağı ve Cami Kebir Caddesi'nde çekilerek tamamlandı.
Şükran Ovalı - 20.06.2012
Başkan Özgan'dan Dizi Setine Ziyaret
Kanal D'de yayınlanacak olan televizyon dizisi için Kozan'a gelen Gold Film ekibi çekimlerine Mahmutlu Mahallesi'nde devam ediyor. Maceralı kurgusu ile izleyiciyi ekrana bağlaması düşünülen dizide başrol oynayacak Cansel Elçin'e İlker Aksum, Ezgi Mola ve Şükran Ovalı gibi isimler eşlik ediyor.
Şükran Ovalı - 20.06.2012
Kötü Yol Dizisinin Çekimleri Kozan'da Sürüyor
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Mahmutlu mahallesinde çekimleri devam eden dizi setini ziyaret etti. Konusu, kurgusu ve oyuncularıyla izleyiciyi ekrana bağlaması düşünülen dizide başrol oynayacak Cansel Elçin'e İlker Aksum, Ezgi Mola ve Şükran Ovalı gibi isimler eşlik ediyor.
Şükran Ovalı - 14.06.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
GAZİANTEP,(DHA) (14.6.2012) ///////// Kötü Yol, Kozan'da çekiliyor ORHAN Kemal'in 'Kötü Yol' romanından uyarlanan ve Kanal D'de yayınlanacak olan televizyon dizisi için Gold Film ekibi Adana'nın Kozan ilçesinde çekimlere başladı. Gold Film Genel Koordinatörü Ahsen Tüzün ile Yapım Koordinatörü Ferhat Eşsiz, geçtiğimiz yıllarda Adana'da çekilen 'Hanımın Çiftliği' dizisinde çalışan ekibin büyük bölümünün 'Kötü Yol'da da görev aldığını belirtti. Yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı dizinin ilk bölümleri Kozan'da, daha sonraki bölümler ise İstanbul'da çekilecek. Dizide, Cansel Elçin, İlker Aksum, Ezgi Mola, Şükran Ovalı gibi oyuncılar rol alıyor.
Şükran Ovalı - 13.06.2012
'Kötü Yol' Dizisinin Çekimleri Kozan'da Başladı
İnsanın yitirdiği onurunu yeniden kazanışını anlatan 'Kötü Yol'un yapımcılığını Faruk Turgut, yönetmenliğini ise Nisan Akman yapıyor. Maceralı kurgusu ile izleyiciyi ekrana bağlaması düşünülen dizide başrol oynayacak Cansel Elçin'e İlker Aksum, Ezgi Mola, Şükran Ovalı gibi isimler eşlik edecek.
Şükran Ovalı - 07.02.2012
"Dur Bi Dakka!"nın Galası Gerçekleşti
Apo Kaya'nın yazıp yönettiği, Paso Tiyatro'nun yeni oyunu "Dur Bi Dakka!"nın galası; 6 Şubat 2012, Pazartesi akşamı Kenter Tiyatrosu'nda Ahu Türkpençe, Mustafa Alabora, Mustafa Üstündağ, Göksel Kortay, Aliye Uzunatağan, Şükran Ovalı-Hakan Kurtaş, Atacan Arsever, Şeyla Halis, Betül Arım, Deniz Gökçer, Ahmet Saraçoğlu, Pınar-Arda Esen gibi sanat ve medya dünyasından birçok tanınmış ismin katılımıyla gerçekleşti! Muhteşem oyunculukları, hiç düşmeyen temposu, eğlenceli konusu ve şaşırtıcı olay örgüsüyle kahkaha tufanı yaratan oyun; doğal enerji içeceği 28 Black'in katkılarıyla gerçekleşen galada, izleyicilerinden büyük alkış aldı.
Şükran Ovalı - 11.01.2012
"Zenne"ye Gökkuşağı Gibi Gala!
Büyük merak ve heyecanla beklenen "ZENNE" filminin yoğun ilgi gören galası; 10 Ocak 2012, Salı akşamı Nişantaşı City's – Citylife Sinemaları'nda, gökkuşağı renklerinde giyinen yüzlerce davetlinin katılımıyla gerçekleşti! Film ekibinin yanı sıra Sertab Erener-Demir Demirkan, Halit Ergenç-Bergüzar Korel, Sumru Yavrucuk, Levent Üzümcü, Pelin Batu, Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı, Nur Fettahoğlu, Nesrin Cavadzade Berna Laçin, Yaşar Gaga, Banu Güven, Billur Kalkavan, Devin Özgür Çınar, Mustafa Alabora, Gülriz Sururi-Engin Cezzar, Güngör Uras, Günseli Kato, Şirin Payzın, Betül Arım, Burçin Orhon, Özge Fışkın, MODEL, Neşe Erberk, Pucca, Gonca Vuslateri, Binnaz Ergin, Defne Halman, Goncagul Sunar, Eylem Yıldız, Zeynep Eronat, Zeynep Altıok, Berna Sağlam, Fem Güçlütürk, Şükran Ovalı-Hakan Kurtas, Kemal Uzun, Ece Dizdar gibi sanat ve medya dünyasından birçok önemli ismin katıldığı galada, tanıtım konuşmasını Banu Güven üstlendi.
Şükran Ovalı - 14.10.2011
Ulusal Film Galaları Sona Erdi
Film gösteriminin ardından söyleşiye geçildi. Söyleşiye yönetmen Ümit Ünal, yapımcı Türker Korkmaz, oyuncu İdil Fırat, İrem Altuğ ve Şükran Ovalı, sanat yönetmeni Elif Z.
Şükran Ovalı - 13.10.2011
48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
Birbirinden farklı şeylere inanan dört kişinin bir evin içinde yarım güne sığan öykülerini anlatan Nar'ın ekibinden Sanat Yönetmeni Elif Taşcıoğlu, Şükran Ovalı, Yapımcı Türker Korkmaz ile oyuncular İdil Fırat ve İrem Altuğ, filmden sonra seyirciyle bir araya geldi.
Şükran Ovalı - 13.10.2011
Türkiye Prömiyerini Antalya'da Yapan 'nar'a Övgü
FİLMİN HİKAYESİ Filmin başrollerinde Serra Yılmaz, İrem Altuğ, İdil Fırat, Şükran Ovalı, Erdem Akakçe yeralıyor.
Şükran Ovalı - 30.09.2011
Reis Filmi
Reis filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Reis filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Şükran Ovalı - 19.09.2011
Çalışırken Kaprisin Yararı Yok!
Sette eğleniyor musunuz? Set çok güzel gidiyor. Mehmet Akif Alakurt çok hoş biri. Sette abi-kardeş gibiyiz gerçekten. Şükran Ovalı, Melisa çok tatlı insanlar.
Şükran Ovalı - 10.08.2011
Bu Sezon Herkes Atv Seyredecek!
Dizilerin kanalı atv, geleneğini bu sezon da bozmadı. Kanal, tam 13 diziyle yoluna devam ediyor. Ekranlarda yeni yayın dönemi Ramazan ayı nedeniyle bu yıl erken başladı. atv'de hãlâ devam eden; 'Çocuklar Duymasın', 'Yahşi Cazibe', 'Kurşun Bilal', 'Kalbim Seni Seçti' ve 'Tövbeler Tövbesi', 'Reis' 'Seni Bana Yazmışlar' ve 'İstanbul'un Altınları' gibi dizilerin yanı sıra 4 dizi daha yayın sırasını bekliyor. Bu akşam ise BKM Mutfak'çıların 'Aşağı Yukarı Yemişlililer' adlı komedisi başlıyor. AL YAZMALIM Yılın en iddialı dizisi yine atv'de. Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın başrollerini paylaştığı, Türk sinemasının klasiği olan 'Selvi Boylum Al Yazmalım', dizi olarak ekrana gelmek için gün sayıyor. Ay Yapım'ın yapımcılığında, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Al Yazmalım' adlı dizide Özge Özpirinçci 'Asya', Seçkin Özdemir 'İlyas' ve Barış Falay da 'Cemşit' rolünü canlandıracak. Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, Nisan Akman'ın yöneteceği dizide ayrıca Nesrin Cevadzade, Ahmet Saraçoğlu, Zeynep Eronat, Aslı İçözü, Macit Koper gibi oyuncular da rol alıyor. Çekimleri Bursa'da yapılacak olan dizi çok yakında atv'de olacak. ASLAN KIRAL Usta oyuncu Oya Başar bir komedi dizisiyle ekrana dönüyor. Yapımcılığını Süreç Film'in'in üstlendiği 'Aslan Kıral'da Başar'a, Şafak Sezer ve Evrim Akın eşlik edecek. Derya Yaruç'un yöneteceği 'Aslan Kıral'da Oya Başar, cadaloz bir kayınvalideyi canlandırırken; Şafak Sezer, iç güveysi bir petshop'çuyu oynayacak. Evrim Akın ise Başar'ın evlilik hayalleri kuran hostes kızı rolünde... GÜVERCİNİN KANATLARI Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Henry James'in aynı adlı romanından ekrana uyarlanan ve Mahinur Ergun tarafından senaryolaştırılan proje; aşk, ahlak, çaresizlik üçgeninde iki kadın ve bir erkeğin öyküsünü anlatıyor. Ay Yapım'ın dizisinin oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. BİR GÜNAH GİBİ Most Production'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini 'Eyyvah Eyvah' filminin güzel hemşiresi Özge Borak ve Burak Hakkı paylaşıyor. Nermin Bezmen'in satış rekorları kıran 'Kurt Seyt ile Murka' romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanacak olan dizide; Hande Soral, Serkan Altınorak, Simay Küçük, Şebnem Köstem, Perihan Ünlücan, İlhan Şeşen de rol alıyor. Oya Yüce'nin yazdığı, Gül Oğuz'un yöneteceği 'Bir Günah Gibi'nin çekimleri yakında başlayacak. İstanbul'UN ALTINLARI Geçtiğimiz cuma başlayan, başrollerini Demet Akbağ ile Haluk Bilginer'in paylaştığı 'İstanbul'un Altınları', daha ilk bölümüyle seyircinin gönlünü fethetti. Yıllar sonra ulusal bir kanalda yayınlanan bir dizide rol alan Akbağ ile usta oyuncu Bilginer'in uyumu dikkat çekerken; ekran başındaki izleyiciler 'İsmet Azmarazlı' ile 'Reşat Altın' karakterlerinin arasındaki tatlı çekişmeye kahkahalarla eşlik etti. SENİ BANA YAZMIŞLAR Beklemedikleri bir anda sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve erkeğin hikayesini anlatan 'Seni Bana Yazmışlar', 'Issız Adam' rolüyle tanınan Cemal Hünal ve 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin İnci Hoca'sı Yeliz Kuvancı'yı bir araya getirdi. İlk bölümü geçen pazar yayınlanan ve çok beğenilen dizinin başrollerinde Ali İl ve Dilşad Çelebi de var. REİS Mehmet Akif Alakurt ve Melisa Sözen'in dizisi 'Reis' geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluştu. Karadenizli bir ailenin yaşadığı olayları konu alan dizide Alakurt, hayallerine veda edip aile yadigarı teknenin reisi olan 'Murat'ı; Sözen de 'Ayşe' karakterini canlandırıyor. Şükran Ovalı'nın da rol aldığı dizi pazartesi günleri ekrana geliyor.
Şükran Ovalı - 01.08.2011
Dizinin Samimiyeti Herkesi Etkileyecek
atv ekranlarında yeni bir dizi daha seyircilerle buluşuyor! Bu akşam yayınlanmaya başlanacak olan 'Reis'in başrol oyuncuları 'Adanalı' dizisiyle ünlenen Mehmet Akif Alakurt ve 'Av Mevsimi' filmindeki rolüyle dikkat çeken Melisa Sözen... Alakurt dizide 'Murat'ı yani 'Reis'i canlandırıyor. 'Reis', Amerika'da eğitim alıp Türkiye'ye geri dönen 'Murat'ın aile işi yerine, ailesinin teknesinin başına geçmesi anlatılıyor. Mehmet Akif Alakurt 'Reis' hakkında, "Dizide bir ailenin tüm zorluklar karşısında birbirine kenetlenişi ve her şeye rağmen bir arada oluşu, izleyicileri ekrana bağlayacak" dedi. Dizi çarpıcı bir aşk üçgenini de ekrana taşıyor. Dizide, 'Murat' ve Sözen'in canlandırdığı 'Ayşe' arasındaki aşkın yanı sıra 'Murat'ın lise aşkı 'Nazlı' ile yaşadığı duygusal gel-git de anlatılıyor. İKİ AŞK ARASINDA Melisa Sözen ise, "Sıcak bir aile hikayesinin etrafına örülü bu dizide, samimiyetin izleyiciyi etkileyeceğini düşünüyorum" dedi. Dizi için imaj değiştiren oyuncu yeni haliyle ilgili de "Karakterin saç, makyaj, kostüm provası gerçekleştikten sonra ortaya çıkan sonuca gelen yorumlar olumluydu" şeklinde konuştu. Dizide 'Nazlı' karakterini canlandıran Şükran Ovalı, "'Reis', iki kadın arasında kalan bir adamın hikayesini anlatıyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şükran Ovalı Haberleri | Şükran Ovalı Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Şükran Ovalı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şükran Ovalı kimdir, hayatı ve biyografisi. Şeref Meselesi', Arap Kanalında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 03:08:58. #1.14#

title