Türk futbol tarihinde benzeri görülmedi! Futbolcu Murat Yıldırım kaptanı olduğu kulübü satın aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Türk futbol tarihinde benzeri görülmedi! Futbolcu Murat Yıldırım kaptanı olduğu kulübü satın aldı

Haberler.com - Ali Gülhan - Spor
 - Güncelleme:

2. Lig'de mücadelede eden Çorum FK'nın devri konusunda takım kaptanı Murat Yıldırım ile şirket yönetimi arasında anlaşma sağlandı. Türk futbol tarihinde benzerine rastlanmamış olay için kısa süre içerisinde resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor.

Şampiyonluk hayaliyle başladığı sezonu play-off potasının dışında kapatan Çorum FK'da, kulübün devriyle ilgili somut bir adım atıldı.

Türk futbol tarihinde bir ilk gerçekleşmek üzere. Çorum FK'nin takım kaptanı Murat Yıldırım, sezonun bitmesiyle kulübün bağlı olduğu şirketin sahibi Fatih Özcan ile görüşmelere başladı.

Türk futbol tarihinde benzeri görülmedi! Futbolcu Murat Yıldırım kaptanı olduğu kulübü satın aldıMurat Yıldırım

Son olarak Murat Yıldırım'ın menajeri ve aynı zamanda danışmanı olan Ali Gürsoy ile kulüp müdürü Özgür Yıldırım bir araya geldi. Çorum FK'nin satışı konusunda bir görüşme yapıldı. Yaklaşık iki saat süren görüşmenin son derece olumlu geçtiği ve fiyat konusunda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Şirket sahibi Fatih Özcan'ın da gelişmelerden bilgilendirilip, onayı alındı.

Türk futbol tarihinde benzeri görülmedi! Futbolcu Murat Yıldırım kaptanı olduğu kulübü satın aldı

Kulübün resmi hesaplarından, "Kulübümüzün Sayın Murat Yıldırım'a devredilmesi hususunda sona gelinmiştir" denilirken detaylı açıklamaların ise önümüzdeki günlerde yapılacağı açıklandı.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Murat Yıldırım, Çorum FK, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Süleyman İlter:

Bu girişim bence övgüye değer.

Fatih Üğüten:

Çorum FK mıza ve Murat Yıldırım kaptanımız hayırlı uğurlu olsun.. Bu sene eğer yönetim olarak çalkantılı bi sezon olmasaydı direk ŞAMPİYONDUK!.. Bu sene olmadı seneye inşallah.. #ROTASÜPERLİG #ŞAMPİYONÇORUMFK

Eğrioturdoğrukonuş:

En fazla ihracatı Çorum'a mı yapuyorduk :)))

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title