Haberler

Torununu kaybeden Abdurrahim Albayrak'tan yürek yakan paylaşım: Nasıl dayanacağım

Spor Haberleri

Galatasaray'ın eski başkanvekili Abdurrahim Albayrak, torunu Batuhan Bostancı'nın bir alışveriş merkezinin dördüncü katından düşüp hayatını kaybetmesinin ardından duygu dolu bir açıklama yaptı. Albayrak yaptığı paylaşımda, "Torunumu, masumlar masumu yavrumu kaybettim. Nasıl dayanacağımı, ne söyleyeceğimi bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, İstanbul Şişli'deki bir alışveriş merkezinin yemek bölümünde bulunan balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Batuhan Bostancı'nın hayatını kaybetmesinin ardından Galatasaray ve ezeli rakipleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan taziye mesajları geldi.

Torununu kaybeden Albayrak, sosyal medyadan bir açıklama paylaştı. Albayrak paylaşımında, "Torunun, gözbebeğim, Batuhan'ım bugün Hakk'ın rahmetine kavuştu... Üzüntümü tarif etmem imkansız. Allah masumlar masumu yavrumu cennet makamına kabul eylesin. Bizlere de sabır versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl dayanacağımı bilmiyorum... Cenaze namazımız 21.11.2022 tarihinde ikindi namazına müteakip Eyüp Sultan Camii'nden kılınacaktır" ifadelerini kullandı.

Torununu kaybeden Abdurrahim Albayrak'tan yürek yakan paylaşım: Nasıl dayanacağım

Bostancı'nın babasının da Beşiktaş'ın ünlü simalarından Asil Bostancı olduğu öğrenildi. Asil Bostancı ile Albayrak'ın kızı İlknur'un düğünü de iki camiayı bir araya getirmesi açısından çok konuşulmuştu. Albayrak, "Damadım Beşiktaşlı diye 3 yıl kızımı vermemiştim" açıklamasını yapmıştı.

Torununu kaybeden Abdurrahim Albayrak'tan yürek yakan paylaşım: Nasıl dayanacağım

Kaynak: Haberler.com / Spor

Abdurrahim Albayrak Galatasaray Spor Haberler

title