Haberler

MASAK raporu ortaya çıktı! İşte futbol dünyasında milyarlık vurgun yapan Seçil Erzan'ın maaşı

Güncelleme:

Futbol dünyasının da aralarında olduğu kişileri 'Yüksek karlı gizli fon' vaadiyle dolandıran banka şube müdürü Seçil Erzan hakkında hazırlanan MASAK raporu ortaya çıktı. Raporda 75 bin lira aylık maaşı olan Erzan'ın, Aralık 2022'de Çorlu'da güncel değeri yaklaşık 7.5 milyon lira olan bir arsa satın aldığı ve 21 gün sonra bu arsayı elden çıkardığı belirtildi.

İstanbul'da banka şube müdürlüğü yapan Seçil Erzan'ın 'Yüksek karlı gizli fon' vaadiyle yaptığı milyarlık vurguna dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak dava dosyasına giren MASAK raporunda Erzan'ın maaşı da yer aldı.

75 BİN LİRA MAAŞ

Habertürk'ün haberine göre, MASAK raporunda yer alan bilgilerde sigorta başlangıç girişi 25 Eylül 2000 olarak görülen Seçil Erzan, 2001-2023 yılları arasında Denizbank'ta çalıştı. Burada müdür pozisyonunda olan Erzan'ın mart ayındaki maaşı 75.060 liraydı.

7.5 MİLYON LİRAYA ALDI, 21 GÜN SONRA SATTI

Raporda ayrıca dikkat çeken bir arsa satışı da var. Raporda bu satışla ilgili olarak, "Analiz konusu şahıslardan Seçil Erzan tarafından güncel değeri yaklaşık 7.500.000 TL olan Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde bulunan 391 Ada 4 parseldeki Konut niteliğindeki taşınmazın 08.12.2022 tarihinde edinildiği, sonrasında 21 gün sonra 3. şahsa satışın gerçekleştirildiği" ifadeleri yer alıyor.Raporda Seçil Erzan'ın yüksek tutarlara ulaşan para transferlerinin olduğuna da yer verilirken, banka hesaplarına gelen yüksek meblağlı para transferlerinin de görüldüğü belirtiliyor.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Seçil Erzan Spor Haberler

500

Yorumlar (8)

beyoglu beyoglu:

Seçil Erzan çok iyi yapmışsın bunlara helal olsun sana

126
14
yanıtYanıtla
Fakır:

bu kadin tek başına birşey yapamaz kim bilir arkasında kimler var

86
1
yanıtYanıtla
BAHAR CANDAN DEĞİL:

Türkiye'de alın teriyle para kazanmak enayilik oldu. İşte yeni Türkiye emeği geçenlere teşekkürler

59
3
yanıtYanıtla
mardinli yiğit:

maaşı da Türkiye şartlarına göre fazlaydı.. 30 35 arası bir şey almalıydı

32
5
yanıtYanıtla
Yaşar Bey:

O tarihte Ülkede mühendislik maaşı 16-18 bin TL iken bu neden 30-35 alsın, öğrenimi ne. Siz böyle değersizleri değerlendirdikçe ülkenin değeri düşmeye devam edecek. Hayırlı işler.

yanıt3
yanıt1
bekir yapici:

bu paralar simdi nerde kimin cebinde olay 3-5 futbolcuyla sinirli degil o yüzden bu paralar nerden geldi nasil elde edildi ne vergi alindi bu olayin perde arkasinda kimler var bunu ögrenmek namuslu her Türk vatandasinin hakkidir ama bir cok sey gibi buda zaman icinde unutturulur diye tahmin ediyorum zaten olay yeni degil sadece yeni ortaya cikarildi.

27
2
yanıtYanıtla
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Helali hoş olsun TOKATÇI ablamıza :)

23
3
yanıtYanıtla
Büşra :

Bu kadınla birlikte, buna para yatıran herkesin cezalandırılması gerekmez mi? Savcılar Bu konuda neden bir şey yapmıyor. Bu fona para yatıranların hiç suçu yok mu?????

20
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title