Haberi Paylaş

Kayserispor'dan yaylım ateşi! Şenol Güneş'in bir cümlesi ortalığı fena karıştırdı

Spor Haberleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Kayserisporlu Onur Bulut için, "İyi bir oyuncu. Burada olmasını isterim." ifadelerini kullanması tartışma çıkardı. Bu sözlere sert tepki gösteren Kayserispor'dan yapılan açıklamada, "Sayın Güneş, futbolcumuzun sözleşmesinin devam ettiğini bilmektedir. Yaptığı açıklama nerden bakılırsa bakılsın sorunludur ve TFF talimatları başta olmak üzere hukuka aykırıdır." ifadelerine yer verildi.

Kayserispor, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in futbolcuları Onur Bulut için kullandığı ifadelere sert tepki gösterdi. Basın toplantısında milli futbolcu için, "Burada olmasını isterim." diyen Güneş için Kayserispor cephesi resmi açıklama yaptı.

Kayserispor'un sosyal medyadan yayınladığı açıklamada, "Beşiktaş Kulübü Teknik Direktörü Sayın Şenol Güneş'in profesyonel futbolcumuz Onur Bulut'un transferi ile alakalı açıklamasını şaşkınlıkla öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Güneş, futbolcumuzun sözleşmesinin devam ettiğini bilmektedir.

Yaptığı açıklama nerden bakılırsa bakılsın sorunludur ve TFF talimatları başta olmak üzere hukuka aykırıdır. Futbolcunun ayartılması dahil ve hatta daha ötesini düşünmeye mahal verecek bu tip bir yaklaşımın olası olumsuz sonuçlarını sayın Şenol Güneş'in öngörmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Beşiktaş Kulübü ile yıllar öncesine dayanan iyi ilişkileri de gözardı eden bu davranışın sayın Ahmet Nur Çebi tarafından dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini ve dostluğumuza uygun olacak bir şekilde ele alınmasını bekliyoruz. Netice olarak bir profesyonel futbolcunun transfer sürecinin tabii olduğu TFF düzenlemelerini sayın Güneş'in dikkatine sunuyor, bu düzenlemelere uygun davranmasını beklediğimizi kendisine ifade ediyoruz." denildi.

Haberler.com - Spor

Kayserispor Şenol Güneş Onur Bulut Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Polat paşa:

Ülkemiz sadece birkere tesadüfen karambole 3. Olduğumuz bir zamanda başımızdaki direktörün bu ne söylediğini bilmeyen söylediklerini duymayan ve hiç avrupa uefa kupası olmayan biri zannedersem 10 tane falan şampiyonlar ligi kupası var zannedemiyor biri şu gunese oyuncak kupa versin de kendini jose morinho sansın :)

mevlüt Altın:

Bu açıklamanın size zararı yok hatta faydası var. Zorunuza giden ne anlamadım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title