Haberler

Karaman'da Dünya Kaykay Günü kutlandı

Abone Ol

Karaman Gençlik ve Spor İl müdürlüğünün organize ettiği programda bir araya gelenler, 21 Haziran Dünya Kaykay Günü'nü kutladı. Kaykaycılar, izleyenlere çeşitli gösteriler sundu.

Karaman Gençlik ve Spor İl müdürlüğünün organize ettiği programda bir araya gelenler, 21 Haziran Dünya Kaykay Günü'nü kutladı.

Sümer Mahallesi Çok Amaçlı Spor Kompleksi'nin yanında bulunan kaykay parkında bir araya gelen kaykaycılar, izleyenlere çeşitli gösteriler sundu.

Beden eğitimi öğretmeni ve kaykay antrenörü Aziz Karhan gazetecilere, kentte kaykaya çok yoğun ilginin olduğunu belirterek, "İlimizde şu an 35 lisanslı kaykay sporcusu, 60'tan fazla kaykay yapabilen arkadaşımız var. Hep birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. İki kaykay parkımız var." ifadesini kullandı.

Kaykay sporcusu Ayşe Ünver ise gerekli önlemleri alıp, kaykayın üstündeyken hareketleri yaptıklarını kaydetti.

Etkinliği, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve vatandaşlar da izledi.

Kaynak: AA / Spor

Gençlik Karaman Dünya Spor Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title