Haberler

Kadınlar Bölgesel Lig Voleybol Final Müsabakaları Çankırı'da başladı

Abone Ol

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar Bölgesel Lig Voleybol Final Müsabakaları, Çankırı'da başladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar Bölgesel Lig Voleybol Final Müsabakaları, Çankırı'da başladı.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalara Karşıyaka Ankara, Ankara Anadolu Voleybol, Kastamonu Taşköprü Spor ve Karabük Sağlık Spor takımları katılıyor.

Dörtlü finaller sonucunda birinci olan takım, 2. Lig'e yükselecek.

Çankırı Gençlik ve Spor Müdürü Ekrem Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, organizasyonun Çankırı'da düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Çankırı'da daha fazla turnuva oynatmak istediklerini belirten Şahin, "Buradan çıkan takım bir üst lige adını yazdıracak. Bu etkinlikte 56 sporcu bulunuyor, idareci ve antrenörü dahil ettiğimizde yaklaşık 65 kişiyi ilimizde ağırlıyoruz." dedi.

Kaynak: AA / Spor

Türkiye Voleybol Federasyonu Hasan Fehmi voleybol Çankırı Spor Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title