Haberler

G.Saray maçının olay hakemi, çocukken küfreder miydi? Babası programda her detayı paylaştı

Güncelleme:

Galatasaray-Başakşehir maçında futbolculara "Lan" dediği iddia edilen hakem Zorbay Küçük'ün babası programa katıldı. Baba Feyzullah Küçük, "Oğlunuzun 'lan' dediği iddia ediliyor. Çocukken küfreder miydi?" sorusuna, "Aile terbiyesi var, asla yapmaz" diye yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in, "Bak Zorbay kardeş. Yaşın genç. Seni uyarıyorum, yargıda hesaplaşacağız" sözleriyle yüklendiği hakem Zorbay Küçük'ün babası Feyzullah Küçük, Beyaz TV'ye bağlandı.

"ÇOCUKKEN KÜFREDER MİYDİ?"

Beyaz TV'de adeta Zorbay Küçük'ün çocukluğuna inildi. Programa katılan babası Feyzullah Küçük'e çocukluğu soruldu.

İşte Feyzullah Küçük'ün yaptığı açıklamalar:

"ASLA AĞZINI BOZMAZ"

"Ağzında, lugatında Lan kelimesi olmayan bir çocuktur o. Yeni FIFA almış bir çocuk nasıl ağzını bozar. Saha içerisinde hakemle irtibat halinde olanların konuşmaları ortaya çıkacaktır. Ortaya çıkacaktır hepsi.

"AİLE TERBİYESİ VAR"

Okul terbiyesi aile terbiyesi var böyle sözler söylemez. Mantıklı düşündüğün zaman kendi kariyerini neden tehlikeye böyle tehlikeye atsın.

"KENDİ HALİNDE BİR ÇOCUKTU"

Ağzından Lan kelimesi çıkmaz, kendi halinde, öyle mızmız veya küfürbaz bir çocuk değildi. O doğrusunu yapar çünkü benim ona inancım sonsuz.

"FATİH HOCAYA İMPARATOR DENİLİYOR"

Fatih hoca da kendi oyuncusunun hakkını düşünüyordur. Son 6-7 haftadır hakemsiz bir hafta geçmedi. Fatih hocamız İmparator denen birisidir. Hak yerini bulacaktır. Eğer varsa öyle bir şey yasal haklarını kullanırlar. Eğer görüntüler kayıtlar varsa da yayınlansın" açıklamasını yaptı."

Kaynak: Haberler.com / Spor

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol Galatasaray Sinan Engin Fatih Terim Beyaz Tv Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

500

Yorumlar (1)

Murat ÖREN:

Aile eğitimi vermemiş ki. Kabadayılık eğitimi vermiş. Bilirsiniz ağır abilerde küfür etmezler. Zorbay Küçük'ün ilk olayı değil. Geçmişte böyle vakaları var. Gözlemci raporlarında bunlar yazılmış çizilmiş.

10
4
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title