G.Saray maçının olay hakemi, çocukken küfreder miydi? Babası programda her detayı paylaştı - Haberler
Haberi Paylaş

G.Saray maçının olay hakemi, çocukken küfreder miydi? Babası programda her detayı paylaştı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray-Başakşehir maçında futbolculara "Lan" dediği iddia edilen hakem Zorbay Küçük'ün babası programa katıldı. Baba Feyzullah Küçük, "Oğlunuzun 'lan' dediği iddia ediliyor. Çocukken küfreder miydi?" sorusuna, "Aile terbiyesi var, asla yapmaz" diye yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in, "Bak Zorbay kardeş. Yaşın genç. Seni uyarıyorum, yargıda hesaplaşacağız" sözleriyle yüklendiği hakem Zorbay Küçük'ün babası Feyzullah Küçük, Beyaz TV'ye bağlandı.

Beyaz TV'de adeta Zorbay Küçük'ün çocukluğuna inildi. Programa katılan babası Feyzullah Küçük'e çocukluğu soruldu.

İşte Feyzullah Küçük'ün yaptığı açıklamalar:

"Ağzında, lugatında Lan kelimesi olmayan bir çocuktur o. Yeni FIFA almış bir çocuk nasıl ağzını bozar. Saha içerisinde hakemle irtibat halinde olanların konuşmaları ortaya çıkacaktır. Ortaya çıkacaktır hepsi.

Okul terbiyesi aile terbiyesi var böyle sözler söylemez. Mantıklı düşündüğün zaman kendi kariyerini neden tehlikeye böyle tehlikeye atsın.

Ağzından Lan kelimesi çıkmaz, kendi halinde, öyle mızmız veya küfürbaz bir çocuk değildi. O doğrusunu yapar çünkü benim ona inancım sonsuz.

Fatih hoca da kendi oyuncusunun hakkını düşünüyordur. Son 6-7 haftadır hakemsiz bir hafta geçmedi. Fatih hocamız İmparator denen birisidir. Hak yerini bulacaktır. Eğer varsa öyle bir şey yasal haklarını kullanırlar. Eğer görüntüler kayıtlar varsa da yayınlansın" açıklamasını yaptı."

Haberler.com - Spor

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol, Galatasaray, Sinan Engin, Fatih Terim, Beyaz Tv, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Murat ÖREN:

Aile eğitimi vermemiş ki. Kabadayılık eğitimi vermiş. Bilirsiniz ağır abilerde küfür etmezler. Zorbay Küçük'ün ilk olayı değil. Geçmişte böyle vakaları var. Gözlemci raporlarında bunlar yazılmış çizilmiş.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title