Haberler

Mbappe, Real Madrid'in üst düzey yöneticisine haber yolladı: 2024'te beni alın

Güncelleme:

Paris Saint-Germain'de forma giyen Kylian Mbappe, Real Madrid'e göz kırpıyor. Geçen sezon reddettiği eflatun-beyazlılarda forma giymek isteyen Fransız futbolcunun, Real Madrid'den üst düzey bir yöneticiye haber yolladığı ve 2024 yılında İspanyol devine gelmek istediğini söylediği iddia edildi.

2024 yılına kadar sözleşme imzaladığı Paris Saint-Germain'den ayrılmak isteyen Kylian Mbappe, Real Madrid'e haber yolladı.

PSG'DEN İZİN ÇIKMADI

İspanyol basınından AS'ta yer alan habere göre, bu yaz takımdan ayrılmak isteyen Mbappe'ye sözleşmesinin devam etmesi nedeniyle PSG izin vermiyor. 2024'te Fransız devi ile mukavelesi sona erecek dünyaca ünlü futbolcunun, yeni adresinin Real Madrid olması bekleniyor.

Gemileri yakan Mbappe, dünya devinin üst düzey yöneticisine haber yolladı: Beni alın

REAL MADRID'E HABER YOLLADI

PSG'den ayrıldıktan sonra Real Madrid'de oynamak isteyen Kylian Mbappe'nin eflatun-beyazlılardan üst düzey bir yöneticiye haber yolladığı iddia edildi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Paris Saint Germain Kylian Mbappe Real Madrid Madrid Paris Spor Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title