Haberler

Galatasaray Divan Kurulu'nda şok talep: Fatih Terim ve Ayhan Akman'ın üyeliği askıya alınsın

Güncelleme:

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve eski yönetici Taner Aşkın, aralık ayı divan kurulu toplantısında çarpıcı bir talepte bulundu. Aşkın, Seçil Erzan'ın futbol dünyasını dolandırdığı davada isimleri geçen Fatih Terim ve Ayhan Akman'ın kulübe üyeliklerinin askıya alınmasını istedi.

Galatasaray'ın aralık ayı olağan divan kurulu toplantısında konuşan kulüp üyesi Taner Aşkın, isimlerinin Seçil Erzan'ın vurgununda geçmesi nedeniyle Fatih Terim ve Ayhan Akman'ın üyeliklerinin askıya alınmasını istedi.

"GALATASARAY ARMASININ VERMİŞ OLDUĞU LÜTUFLARI YANLIŞ YOLDA KULLANMIŞLAR"

Taner Aşkın kürsüde yaptığı açıklamada, "Bu meşhur olaylar nedeniyle Galatasaray aleyhine bir şeyler dolaşıyor. Her dakika, her saniye, manavda bakkalda konuşuluyor, gazetede TV'de bunlar konuşuluyor. Bizim bunlarla bir işimiz yok. Bizim eski futbolcularımız, başlarında Galatasaray armasının vermiş olduğu birtakım lütuflardan dolayı bir yerlere gelmişler, bunu da yanlış yolda kullanmışlar. Yanlış hatalar yapmışlar. Ben bir Galatasaraylı olarak bunları duymaktan rahatsız oluyorum. Beni son derece rahatsız ediyor. Netice itibarıyla bu arkadaşlara bir öneride bulunmak istiyorum, bu davalarda adı geçen arkadaşlarımızın kulübe üye olan arkadaşlarımızın şahsi tasarruflarını kullanarak, yönetime bir dilekçe vererek bir süre üyeliklerinin dondurulmasını istemelerini talep ediyorum. Galatasaray camiasının en rahat yapması gereken bir unsur. Bu arkadaşlar bunu yapmıyorlarsa, ben şöyle söyleyeyim, bir dilekçe vereceğim, Disiplin Kurulu'na vereceğim, bu suçlamalardan aklanana kadar hakları baki kalmak kaydıyla..." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Divan Kurulu'nda şok talep: Fatih Terim ve Ayhan Akman'ın üyeliği askıya alınsınTaner Aşkın

"DAVALARI BİTİNE KADAR ÜYELİKLERİ ASKIYA ALINSIN"

Aşkın konuşmasının devamında, " Bunların yönetim tarafından belirli bir süre, davalar bitene kadar askıya alınmasının yerinde olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Spor

Fatih Terim Galatasaray Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Sema elendi mi? Sema diskalifiye mi oldu? 27 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Saadet Partisi Zonguldak belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Zonguldak adayı Cem Dereli kimdir? Saadet Partisi Yozgat belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Yozgat adayı Ziya Koçak kimdir? Saadet Partisi Yalova belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Yalova adayı Celal Korkmaz kimdir? Saadet Partisi Van belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Van adayı Özay İlhan kimdir? Saadet Partisi Uşak belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Uşak adayı Ramazan Yavuz Acar kimdir? Saadet Partisi Tunceli belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Tunceli adayı Muhammed Nedim Sadak kimdir? Saadet Partisi Trabzon belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Trabzon adayı Recep Yakuphan kimdir? Saadet Partisi Tokat belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Tokat adayı Selim Işık kimdir? İYİ Parti Muğla adayı kim? 2024 İYİ Parti Muğla Belediye Başkan adayı Metin Ergun kimdir? Saadet Partisi Tekirdağ belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Tekirdağ adayı Ahmet Akçay kimdir? Saadet Partisi Şırnak belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Şırnak adayı Mücahit Sansur kimdir? İYİ Parti Mersin adayı kim? 2024 İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bülent Özkan kimdir? Saadet Partisi Sivas belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Sivas adayı Melih Seçilmiş kimdir?
500

Yorumlar (7)

SAMET TEMAS:

bu kim ya koskoca fatih terimin üyeliğini askıya alacakmış. fatih terim kadar hizmetin olmuş mu o şanlı armaya bu ne cüret. ayrıca ne alaka?

19
187
yanıtYanıtla
Hasan Aslanoglu:

O şanlı bayrağı gözü doymaz faizcilermi kaldıracak mal.

yanıt39
yanıt3
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

İhraç edilmesi lazım yıllardır hem Fatih Terim hemde futbolcular Galatasaray ismini çok kullanıp ticaretlerini gördüler. Doğru karar olur.

10
3
yanıtYanıtla
FERİT KÖSE:

Bir Galatasaraylı olarak haklı bir karar olacağını düşünüyorum. Galatasaray bir ''his'' tir. Duygudur. Herkes ona göre hareket etmeli etmiyorsa cezasını çekmeli. Daha durun bakalım bu işin sonu nerelere gidecek.

9
3
yanıtYanıtla
Şeref Sarpkaya:

SAKIN HA SAKIN

0
11
yanıtYanıtla
YİĞİT TÜRKALP:

cinconun içi dışı,geleni,gideni aynı.ligdeki durumları bunu özetliyor.herşeyin hile , hurdaysa başarılar bş beleş........

4
4
yanıtYanıtla
Ay kural:

Fatih Terim adının artık Galatasaray ile yan yana söylenmesi doğru olmaz. Bence hemen yapsınlar. Galatasaray Fatih Terim'in şahsına ait kulüp değildir. Takımın ismi kirletilemez.

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title