Mesut Özil, Fenerbahçe'de kaldı! Sosyal medyadan yaptığı açıklamaya tepki yağıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Mesut Özil, Fenerbahçe'de kaldı! Sosyal medyadan yaptığı açıklamaya tepki yağıyor

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Mesut Özil basında kendisi ile ilgili çıkan haberler karşısında suskunluğunu bozdu. Kısa süre önce Fenerbahçe'yi sosyal medyada takipten çıkan yıldız futbolcu yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de yaşamayı arzu ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım." dedi. Özil'in sarı-lacivertli kulübü sosyal medyada yeniden takibe aldığı görülürken, bazı taraftarlar tutarsız davrandığı gerekçesiyle Mesut Özil'e sert tepki gösterdi.

Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe'de bekleneni veremeyerek kadro dışı kalan Mesut Özil'in, geçtiğimiz günlerde sarı-lacivertlileri sosyal medyadan takip etmeyi bırakması büyük ses getirmişti.

Yıldız futbolcu, Fenerbahçe'nin sosyal medya hesabını yeniden takip ederken bir de açıklama yaptı. "Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve camiamızı doğru bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmak istedim." ifadelerini kullanan Özil açıklamasında, şöyle dedi:

Fenerbahçe'yi takip etmeyi bırakan Mesut Özil suskunluğunu bozdu! Paylaşımına tepki yağıyor

"Öncelikle bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek adına sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum.

Ben Fenerbahçe'ye ve vatanım Türkiye'ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe'de yaşamayı arzu ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Fenerbahçe'yi takip etmeyi bırakan Mesut Özil suskunluğunu bozdu! Paylaşımına tepki yağıyor

Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe'ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir."

Bu açıklama sonrası Fenerbahçe taraftarının büyük bir kısmı Mesut Özil'i eleştirdi. Sarı-lacivertli taraftarlar, yıldız futbolcunun Fenerbahçe'yi önce takipten çıkıp, sonra yeniden takibe almasını tutarsız buldu. Öte yandan bazı taraftarlar da Mesut Özil'in yeni sistemde yerinin olmadığının belirterek takımdan ayrılmasını istedi.

Haberler.com - Spor

Fenerbahçe Mesut Özil Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Esat Yavuz:

Bu adam ne yaptı ki bu kadar artık affetsinler bence çok uzadı. EN BÜYÜK CİMBOM!

Rahman Karaeski:

Aykut kocaman alexi bitirdi İsmail Kartal ise mesuuttu bu teknik tirektorler bu kadar kibirli ve gururlu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title