Haberler

Fenerbahçe'den Galatasaray maçı sonrası zehir zemberek paylaşım: Tarihe geçecek bir tiyatro

Güncelleme:

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin, Galatasaray-Antalyaspor maçında yaşanan tartışmalı pozisyonlardan dolayı kulübün resmi sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yaptı.

"EMEK HIRSIZLIĞI"

Fethi Pekin, açıklamasında, "Tarih boyunca unutulmayacak bir adaletsizlik ve emek hırsızlığı. Tarihe geçecek bir tiyatro." ifadelerini kullandı.

Fethi Pekin'in açıklamasının tamamında, "Öznesi, odağı ve kazananı belli bir düzen. Tarih boyunca unutulmayacak bir adaletsizlik ve emek hırsızlığı. Tarihe geçecek bir tiyatro. Tarih, bugün bir kez daha utanmadan utanmazlıktan bahsedenlerin rezilliğini yazdı… Futbolun ölümüne izin verenlere, çanak tutanlara, parçası olanlara yazıklar olsun!" ifadeleri yer aldı.

Ezeli rakipler birbirine girdi! Fenerbahçe'den Galatasaray maçı sonrası zehir zemberek paylaşım

Kaynak: Haberler.com / Spor

Galatasaray Fenerbahçe Spor Haberler

Bakmadan Geçme

16 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 16 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Threads hesabı kapanırsa Instagram da kapanır mı, ne olur? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait?
500

Yorumlar (53)

Hasan Issız:

Kişi kendinden bilirmiş işi gördük Kasımpaşa maçındaki emek hırsızlığınızı.

390
337
yanıtYanıtla
Awesome:

Muhtemelen gslisin böyle konuştuğuna göre. Kardeş sen maçı izlemediysen bir daha izle sonra şerefin varsa açık ol tarafsız değerlendir dünkü maçı. Bunu yapmak yürek ister. Tuzunuz kuru gelsin şampiyonluk tabi.Düşünce bu olunca neden reelist olarak bakalım dersiniz.

yanıt87
yanıt76
S.S.:

awesome bana saddece şunu söyle fenerin kazandığı penaltıda tek bir hakem, yorumcu, spor adamı 1 tane kişi evet net görüyorum peanltı dedi mi? tetenin ayağına bir darbe var net şekilde görünüyor, kimi bu darbe yeterli penaltı der kimi yetersiz değil der, ama teması herkes net şekilde görüyor. kerem d. ye yapılan sportmenliğe aykırı şiddet olayına neden kırmızı çıkmadı? tetenin gs kalesindeki pozisyonuna peanaltı diyorlar iki oyuncuda aynı anda yükseliyor daha az yükseldin diye penaltı olurmu

yanıt37
yanıt27
Onur Yener:

Bir Beşiktaş taraftarı olarak söylüyorum, her iki takım da bariz şekilde kollanıyor, ama Fenerbahçe üç kat daha fazla kollanıyor, sonra ikisi de Avrupa'da boyunun ölçüsünü alıyor...

yanıt16
yanıt15
Zeki Anti:

Kişi kendinden bilirmiş işi, kendilerine bakmayıp galatasaray'ı eleştirmeye çalışarak arka bahçelerini korumaya devam etsinler. Kendi penaltılarını savunsunlar öncelikle.

228
205
yanıtYanıtla
Hamit:

Artık Türk futbolundan tiksiniyorum.Yazıklar olsun..Genç futbolcularıda soğutunuz futboldan.Futbol siyaset mafya üçü bir ardada.Türk futbolu ölmüştür.

408
14
yanıtYanıtla
La Fontaine:

Türk futbolu 3 temmuz 2011 de Fenerbahçeye yapılan kumpas davalarında ölmüştü zaten emmioğlu

yanıt33
yanıt17
ejderkoca 75:

İki gün önce gorduk tiyatroyu bos yapma sıze olunca kafayı kuma fonun gs ye olunca tiyatro gs nin penaltıları daha inandırıcı sızınkı yesılcamı gectı hınt filmlerine dondu

203
178
yanıtYanıtla
Cüneyt Acar:

Galatasaray ı taklit ediyorsunuz ??

181
158
yanıtYanıtla
Hakan Sevgili:

Ali Koç geldi futbol bozuldu

201
130
yanıtYanıtla
Tüm 53 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title