Haberler

  Eski takım arkadaşlarımla mesajlaşıyorum fakat her mesajda Kobe’yi biraz daha fazla özlüyorum

  Abone Ol

  Shaquille O’Neal, 1990’ların sonu ve 2000’lerin başındaki muazzam Los Angeles Lakers takımının en önemli iki oyuncusundan biriydi.

  Shaquille O’Neal, 1990’ların sonu ve 2000’lerin başındaki muazzam Los Angeles Lakers takımının en önemli iki oyuncusundan biriydi. Kobe Bryant ile birlikte mükemmel bir kimya yakalayan Shaq; 1999, 2000 ve 2001’de üç yüzük kazanmıştı.

  Shaq, eski takım arkadaşlarınla mesajlaştığını fakat Kobe Bryant’ı o mesajlar sırasında biraz daha fazla özlediğini söylüyor. “Eski takım arkadaşlarımla mesajlaşıyorum fakat her mesajda Kobe’yi biraz daha fazla özlüyorum.”

  “Rick Fox, eski takım arkadaşlarımızdan kurulu olan mesaj grubumuzn başkanı. Derek Fisher, Robert Horry, Gary Payton, ben ve Glen Rice o gruptayız. Orada her ay bir şeyler konuşuyoruz. Hayatımızda olan biteni paylaşıyoruz.”

  Kaynak: EuroSport.com / Spor

  Los Angeles Lakers Kobe Bryant Spor Haberler

  Bakmadan Geçme

  Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title