Haberler

Eski Amerikan futbolu oyuncusu Vontae Davis büyükannesinin evinde ölü bulundu

Güncelleme:

35 yaşındaki eski Amerikan futbolu oyuncusu Vontae Davis, büyükannesinin evinde ölü bulundu. Davis'in ölümüne ilişkin cinayet şüphesinin bulunmadığı ancak soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

BÜYÜKANNESİNİN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Kariyerinde Miami Dolphins, Indianapolis Colts ve Buffalo Bills takımlarında forma giyen ve iki kez Pro Bowl oynayan Davis'in, büyükannesinin evinde ölü bulunduğu açıklandı. Polis raporuna göre Davis'in ölümünde cinayet şüphesinin bulunmadığı ancak soruşturmanın devam ettiği basına yansıdı.

Eski Amerikan futbolu oyuncusu Vontae Davis büyükannesinin evinde ölü bulundu

Eski Amerikan futbolu oyuncusu Vontae Davis büyükannesinin evinde ölü bulundu

Kaynak: AA / Spor

Buffalo Miami Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada okul görmek ne anlama gelir?, Rüyada okulda ders çalışmak, Rüyada okul bahçesi görmek, rüyada okula geç kalmak, rüyada yeni okul görmenin anla İnşirah Suresi Arapça Okunuşu Nasıldır?, İnşirah Suresi Türkçe Anlamı Nedir?, İnşirah Suresi Oku, Dinle! İnşirah Suresi Meali ve Faziletleri Nelerdir? Bakara Suresi okunuşu ve anlamı, meali nedir? Bakara Suresi dinle! Bakara Sûresi kaç ayettir, kaç ayetten oluşur? 19 Kasım hangi burç? Kasım'ın 19'u hangi burç? 19 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 19 Kasım hangi burca ait? 18 Kasım hangi burç? Kasım'ın 18'i hangi burç? 18 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 18 Kasım hangi burca ait? 17 Kasım hangi burç? Kasım'ın 17'si hangi burç? 17 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 17 Kasım hangi burca ait? Bayramda metro ücretsiz mi 2024? Kerahat vakti nedir? Kerahat vakitleri nelerdir? Kerahat vakti ne zamandır? 16 Kasım hangi burç? Doğum tarihi 16 Kasım olanların burcu nedir? 16 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni ne? 16 Kasım hangi burca ait? FACEBOOK CUMA MESAJLARI 2024: Resimli, en iyi, en yeni Facebook Cuma mesajları! CUMA MESAJLARI! Dualı, Anlamlı, Ayetli Cuma mesajları neler? Cuma mesajları, resimli Cuma mesajları! Kısa Cuma mesajları En yeni Cuma mesajları neler? Kısa, ayetli ve anlamlı Cuma mesajları hangisi? EN İYİ CUMA MESAJLARI: Whatsapp, Facebook Ayetli, resimli, kısa Cuma mesajları! 15 Kasım hangi burç? Doğum günü 15 Kasım olanların burcu nedir? 15 Kasım burcu özellikleri, gezegeni ve sembolü ne? 15 Kasım hangi burca ait?
500

Yorumlar (3)

Köfteci Jardel:

Çok yazık olmuş. Amerika eşrafınının sevdiği bir zenciydi.

5
4
yanıtYanıtla
Umut Koyundöven:

köfteci jardelin de gizli babası olur kendisi

yanıt3
yanıt2
SERDAR DURSUN:

yazık olmuş yakından takip ettiğim bir sporcuydu

2
2
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title