Haberler

Dursun Özbek, isim vererek bir sonraki Galatasaray başkanını işaret etti! Taraftar sevinçten çılgına döndü

Abone Ol

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Süper Lig'de kazanılan şampiyonluk sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erden Timur'un sevdiğini belirten Özbek, "Benden sonra Erden Timur'un başkan olmasını isterim. Erden başkanlığı hak ediyor. Hazırladığımız projeler var beraber. Bu projelerin selameti için bir sonraki dönemde kabul ederse Erden başkanlık yapmalı, niyeti de var." ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı taraftarlar da Erden Timur'un yeni başkan olma ihtimalini büyük sevinçle karşıladı.

Süper Lig şampiyonu Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek, Spor Gecesi isimli YouTube programında açıklamalarda bulundu. Özbek, kendinden sonra başkanlık koltuğuna oturmasını istediği ismi de açıkladı.

"BENDEN SONRA ERDEN TİMUR'UN BAŞKAN OLMASINI İSTERİM"

Kendinden sonra başkanlık koltuğu için Erden Timur'u işaret eden Dursun Özbek, "Ben Erden'in babası yaşındayım. Erden'i çok seviyorum. Tasavvuf yönü çok kuvvetli. Tasavvufta el öpme bir anane. Ben de imtina ederim, elimi çekerim ama çocuk seve seve yapıyor. El öpme, sevgi ikliminin tezahürü. Böyle birliktelik olmasa başarıyı mümkün değil yakalayamazsınız. Benden sonra Erden Timur'un başkan olmasını isterim. Ayrımcılık yapmak istemiyorum.

"ERDEN BAŞKANLIĞI HAK EDİYOR"

Yönetim içinden bir aday çıkacak. Erden Timur da bu manada çok çabuk gelişti. Galatasaray'da başkanlık yapmak için camianın içini bilmek lazım. Siyasi bir koltuk, oyla seçiliyorsunuz. Erden başkanlığı hak ediyor. Hazırladığımız projeler var beraber. Bu projelerin selameti için bir sonraki dönemde kabul ederse Erden başkanlık yapmalı, niyeti de var." dedi.

"SAKINCALI BİR SORU BU"

Özbek daha sonra kendisine sorulan, "Bir sonraki dönemde yok musunuz?" sorusuna ise "Bunu böyle ifade etmek doğru olmaz. Kendi görüşüm bende saklı. Sakıncalı bir soru bu." dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Dursun Özbek Galatasaray Erden Timur Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Cannibal Holocaust (Yamyam) filmi neden yasaklandı, gerçek mi? Cannibal Holocaust Türkiye'de yasak mı, kaç ülkede yasaklandı? Malatya'da deprem mi oldu? Az önce Malatya'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 1 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi? BUGÜN (1 ARALIK CUMA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 1 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 1 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (1 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek?

Yorumlar (1)

Hamdi Baba :

Biraz başarısız olun. Görün sonunuzu. Teneke bağlar gezdirirler.

Yanıtla7321Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title