Haberi Paylaş

Çebi'den dikkat çeken yabancı kuralı teklifi! TFF'den 5 milyon euro istedi

Spor Haberleri

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gelecek sezon yabancı oyuncu kuralının 7+4 olmasında ısrar ediyor. Bu sezon yerli oyunculara yatırım yapan Beşiktaş'ta Başkan Çebi, bonservis ücretlerine dikkat çekti. Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu'na çarpıcı bir teklifte bulundu.

Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig'de gelecek sezon 7+4 yabancı kuralının mutlaka uygulanması gerektiğini vurguladı. Ahmet Nur Çebi TFF'den ilginç bir talepte bulundu.

"BİZ PLANLAMAYI YAPTIK"

Beşiktaş Başkanı Çebi, gelecek sezon 7+4 kuralının uygulanmasını isteyerek "Bu sezon 8+3 kuralına göre kadro planlaması yaptık. Gelecek sezon yabancı oyuncu sayısı artarsa yerli oyuncular için ödediğimiz bonservis bedelleri ne olacak?" dedi

Çebi'den dikkat çeken yabancı kuralı teklifi! TFF'den 5 milyon euro istedi

"FEDERASYON ÖDEMEYİ YAPSIN"

NTV Spor'daki habere göre; Beşiktaş, yaklaşık 5 milyon Euro bonservis bedeli vererek yerli kadrosunu Tayyip Talha Sanuç, Emrecan Uzunhan ve Kerem Atakan Kesgin ile güçlendirdi. Ahmet Nur Çebi, "Yerli futbolcular için kulüplerine yüksek ücretler ödedik. Federasyon bize bu bonservis bedellerini ödesin, sonra yerli oyuncu sayısını düşürecekse düşürsün" dedi.

Ahmet Nur Çebi Beşiktaş Spor Haberler

Bu haber Diğer tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Diğer tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Diğer kurumudur.
title