Haberler

Burhaniye'de Yeni Stadyum İçin Ankara'da Düğmeye Basıldı

Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç ve Güngör Persil ile birlikte, Burhaniye’de devam eden ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili temaslarda bulunmak üzere başkente gitti.

Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç ve Güngör Persil ile birlikte, Burhaniye'de devam eden ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili temaslarda bulunmak üzere başkente gitti. Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüşen Başkan Uysal ve kurmayları, Burhaniye'de yeni stadyum yapımının hemen başlaması için söz aldı.

Burhaniye Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan yeni stat projesi için Ankara'da düğmeye basıldı. Belediye Başkanı Necdet Uysal'ın bir süredir Başkent Ankara'da Burhaniye'nin ihtiyacı olan yeni sosyal alan projeleriyle ilgili yaptığı temasların sonuncusu Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile gerçekleşti. Uysal'ın, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Başkan Yardımcıları Akkılınç ve Persil ile birlikte bakanlıkta yaptığı temaslar sonucunda Burhaniye'ye yeni stat kazandırmak için çalışmaların hemen başlaması için söz alındı.

Başkan Uysal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Ankara'da belediyemizin menfaatine olan yatırımlarla ilgili görüşmeler yaptık, bu projeler hemen faaliyete geçmeye başlayacak. Mevcut stat alanı ise yeni kent meydanı, park ve spor alanı olarak Gençlik ve Spor Bakanlığınca yapılacak" diye konuştu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

İsmail Rüştü Cirit Necdet Uysal Yargıtay Persil Spor Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title