Haberi Paylaş

Arda Turan'ın, "Fenerliler kusura bakmasın" diyerek yaptığı Fatih Terim esprisi stüdyoyu kahkahaya boğdu

Arda Turan, Fatih Terim'in Galatasaray'dan ayrılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Turan, deneyimli hoca ile yolların ayrılış şekline ilişkin, "Rahatsızım, böyle olmamalıydı. Hep bir plan var, plana sadık kalabilirdik" derken, "Fenerbahçeliler kusura bakmasın ama Fatih Terim'i sahadan uzaklaştırmak Fenerli projesidir." ifadelerini kullanarak espri yaptı.

TV100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına deneyimli futbolcu Arda Turan katıldı. Fatih Terim ile ilgili konuşan Turan, deneyimli hocanın sarı-kırmızılılardan ayrılış şeklini eleştirdi.

"RAHATSIZIM, BÖYLE OLMAMALIYDI"

Fatih Terim'in gönderilme şeklinde rahatsız olduğunu belirten Arda Turan, "Galatasaray bir dönüşüme girecekse, bu Fatih Terim'le olmalıydı. Fatih Terim, oradaki her çocuğun hocasından önce babasıdır. Gidişi bizim için hüzünlüydü, hala da bu hüznü yaşarım. Daha farklı olmalıydı, ama hayırlısı böyleymiş. Rahatsızım, böyle olmamalıydı. Hep bir plan var, plana sadık kalabilirdik." ifadelerini kullandı.

"ŞAKA OLARAK SÖYLÜYORUM"

Candaş Tolga Işık'ın "Hoca ile ilgili hep 'Galatasaray'ın başkanı olsun' şeklinde konuşulur sözlerini araya girerek kesen Turan, "Fenerbahçeliler kusura bakmasın ben buna Fenerli projesi diye bakarım. Fatih Terim'i sahadan uzaklaştırmak 'Fenerli projesidir' derim, şaka olarak söylüyorum yani." diyerek espri yaptı.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Candaş Tolga Işık Fatih Terim Galatasaray Fenerbahçe Arda Turan Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Fedai:

İşte psikolojide tamda buna öğrenilmiş çaresizlik deniliyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title